BO - L8/08/XII - Renowacja i remont nawierzchni ogólnodostępnych boisk przy Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach, Osiedle Witosa
Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323223
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 14:35
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2dedaf9-ae9d-4d2b-8fcd-7545e8e9c0cf
- Identyfikator
- 6342386514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323223 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - L8/08/XII - Renowacja i remont nawierzchni ogólnodostępnych boisk przy Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach, Osiedle Witosa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi
1.3.) Oddział zamawiającego: im. Stanisława Ligonia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000722740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Witosa 23
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-832
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp33.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sp33.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BO - L8/08/XII - Renowacja i remont nawierzchni ogólnodostępnych boisk przy Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach, Osiedle Witosa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2dedaf9-ae9d-4d2b-8fcd-7545e8e9c0cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081571/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 BO-L8/08/XII- Renowacja i remont nawierzchni ogólnodostępnych boisk przy Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia z Oddziałami dwujęzycznymi w Katowicach, osiedle Witosa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250177
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/334/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych w branży budowlanej, obejmujących remont i wykonanie nowej nawierzchni na boisku do koszykówki nr 2, w szczególności:
1. Roboty rozbiórkowe na boisku nr 2 + strefa bezpieczeństwa:
o Rozebranie istniejącej nawierzchni poliuretanowo-asfaltowej.
o Rozbiórka ław i stóp fundamentowych pod maszyny/urządzenia.
o Rozebranie warstw podbudowy.
o Załadunek, wywóz oraz utylizacja gruzu i materiałów z rozbiórki.
2. Wykonanie nowej nawierzchni boiska nr 2 + strefa bezpieczeństwa:
o Roboty ziemne i przygotowawcze pod nową podbudowę.
o Wykonanie podbudowy wraz z warstwą odsączającą.
o Montaż krawężników (obrzeży) wraz z ławami betonowymi.
o Wykonanie systemowej nawierzchni sportowej:
warstwa stabilizująca typu ET,
nawierzchnia poliuretanowa (kolorystyka zgodnie z projektem dla boiska nr 2),
malowanie linii boiskowych.
3. Dokumentacja i prace towarzyszące:
o Sporządzenie pełnej dokumentacji geodezyjnej powykonawczej (inwentaryzacja).
o Dostawa i montaż tablicy informacyjnej Budżetu Obywatelskiego (BO).
o Dostawa i montaż tablicy z instrukcją/regulaminem korzystania z boisk do koszykówki.
Szczegółowy zakres robót został opisany w dokumentacji projektowej stanowiący załącznik Nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45113000-2 - Roboty na placu budowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396432,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396432,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396432,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mizar Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9252101389
7.3.3) Ulica: Sulechowska 39a
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-022
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396432,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-188.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |