Rozbudowa od str.wsch.oraz przebudowa budynku sortowni hali technolog. w ram. budowy infrastruktury gospodarki odpadami-linii i hali do produkcji RDF z pozostałości po segregacji odp.w instalacji kom.
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW MZC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323270
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 14:44
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a8fe6f6-2d7a-4a11-9be5-08938f037292
- Identyfikator
- 5651527550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323270 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa od str.wsch.oraz przebudowa budynku sortowni hali technolog. w ram. budowy infrastruktury gospodarki odpadami-linii i hali do produkcji RDF z pozostałości po segregacji odp.w instalacji kom.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW MZC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365525530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żołnierzy WiN 22
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzowlodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zzowlodawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzowlodawa.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa od str.wsch.oraz przebudowa budynku sortowni hali technolog. w ram. budowy infrastruktury gospodarki odpadami-linii i hali do produkcji RDF z pozostałości po segregacji odp.w instalacji kom.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a8fe6f6-2d7a-4a11-9be5-08938f037292
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261838
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZO.1.3.2026.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 790000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa od strony wschodniej oraz przebudowa budynku sortowni hali technologicznej w ramach budowy infrastruktury gospodarki odpadami - linii i hali do produkcji paliwa alternatywnego RDF z pozostałości po segregacji odpadów w instalacji komunalnej.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w:
1)dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ,
2)ekspertyzie przeciwpożarowej zatwierdzonej przez Komendanta Wojewódzkiego PSP, stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ,
3)we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
3.Zamawiający informuje, że na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o. we Włodawie prowadzona jest obecnie rozbudowa linii przetwarzania odpadu i wprowadzane są systemy sterowania, monitoringu i p-poż.
4.Zamawiający informuje, że Zakład Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o. we Włodawie działa na podstawie ekspertyzy przeciwpożarowej, zatwierdzonej przez Komendanta Wojewódzkiego PSP i wszystkie prace muszą być wykonane zgodne z tym dokumentem, stanowiącym załącznik Nr 2 do SWZ.
5.Zamawiający stosownie do art. 95 ustawy Pzp wymaga, żeby realizacja zamówienia w zakresie wykonania robót ogólnobudowlanych oraz prac instalacyjnych i montażowych przez cały okres trwania umowy przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy.
6. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej terenów wykonania przedmiotu umowy tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. we Włodawie, ul. Komunalna 22 i jego otoczenia, a także zdobycie na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkich dodatkowych informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca. Odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę nie jest warunkiem obligatoryjnym umożliwiającym wzięcie udziału w postępowaniu. Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej na wniosek Wykonawcy.
7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
8.W przypadku, gdy w części SWZ został wskazany znak towarowy, patent, pochodzenie źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę bądź nastąpiło wskazanie norm, europejskich ocen technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w stosunku do wskazanych w dokumentacji pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji oraz będą zgodne pod względem: gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość), parametrów bezpieczeństwa użytkowania. Należy przyjąć, iż każdorazowo, wskazaniu znaku, patentu, pochodzenia, procesu lub normy oceny technicznej, specyfikacji technicznych lub systemowi.
TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA.
Realizacji zamówienia odbywać się będzie w dwóch etapach: I etap: wykonanie robót budowlanych w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy; II etap: spełnienia wszystkich wymagań z ekspertyzy przeciwpożarowej potwierdzonej protokołem podpisanym przez komendanta Państwowej Straży Pożarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45262210-6 - Fundamentowanie
45262300-4 - Betonowanie
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1119258,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 971700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTYTUT ENERGII BARCZEWO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7393960248
7.3.3) Ulica: ul. Ostrobramska 101/202
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-041
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 971700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |