Przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Zamawiającego typu Blue Team, w ramach projektu Cyberbezpieczny Rząd
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323284
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 14:47
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b023fc5-b198-4ee9-b485-4b113b5167f9
- Identyfikator
- 7781012911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323284 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Zamawiającego typu Blue Team, w ramach projektu Cyberbezpieczny Rząd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-713
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.fiedler@poznan.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poznan-uw.logintrade.net/zapytania_email,232870,dcd60b20679a7dc26c94e5412a08d319.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Zamawiającego typu Blue Team, w ramach projektu Cyberbezpieczny Rząd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b023fc5-b198-4ee9-b485-4b113b5167f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051435/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Usługa szkolenia Blue Team
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
KPOD.05.10-CR.01-001/24/0029/KPOD.05.10-CR.01-001/25/2025 pn. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Rząd” finansowanego z „Inwestycji C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastrukturaprzetwarzaniadanych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306595
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA-VII.272.5.29.2026.13
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Zamawiających typu Blue Team, obejmującego część teoretyczną, praktyczną w środowisku laboratoryjnym, dostęp do materiałów szkoleniowych, testy kompetencyjne oraz certyfikat. Szkolenie obejmie trzy poziomy zaawansowania: Poziom I (entry level), Poziom II (mid level), Poziom III (advance level).
2. Szkolenie jest finansowane w 100% ze środków publicznych (zwolnienie z VAT).
3. Zamawiający gwarantuje wykorzystanie co najmniej 80% środków z umowy.
4. Wykonawca zrealizuje zamówienie z uwzględnieniem zapewniania dostępności materiałów szkoleniowych osobom ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1411).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |