Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja: 78-400 Szczecinek Bukowa 46 (stary adres: ul. Pilska 2), obr. 0018 Szczecinek
"PATRONKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323341
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 15:05
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc274c37-5a77-4481-b39e-0c43b59711da
- Identyfikator
- 6731717454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323341 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja: 78-400 Szczecinek Bukowa 46 (stary adres: ul. Pilska 2), obr. 0018 Szczecinek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "PATRONKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331282841
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bukowa 46
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 606616643
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.krysztopanis@patronka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.patronka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc274c37-5a77-4481-b39e-0c43b59711da1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
sp. z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja: 78-400 Szczecinek Bukowa 46 (stary adres: ul. Pilska 2), obr. 0018 Szczecinek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc274c37-5a77-4481-b39e-0c43b59711da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz Medyczny2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264628
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 27052026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 190000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie osłon z siatki wiklinowej z wikliny nieprzetworzonej chemicznie o wysokości 150 cm, na ogrodzeniu o dł. 150 mb.
2. Wykonanie chemicznego odchwaszczenia terenów zielonych herbicydami selektywnymi lub odchwaszczenie ręczne lub mechaniczne na powierzchni ok. 0,150 ha i dosianie trawy.
3. Wykonanie nasadzeń 7 drzew liściastych (gatunków: wierzba, olsza szara, klon zwyczajny lub buk) o obwodzie pnia 8 cm mierzonego na wysokości 1 m nad gruntem
4. Wykonanie nasadzeń na skarpach, poprzedzonych odchwaszczeniem, wyrównaniem, nawożeniem, i zabezpieczeniem skarp geosiatką, agrowłókniną lub geokratą:
4.1. „Skarpa zielona” o pow. 125 m2 (gatunki: Jałowiec płożący 'Golden Carpet’ - wysokość sadzonek 40-60 cm co 1,5 – 2 m; wrzosy i wrzośce – po 12 sztuk; niezapominajka)
4.2. „Skarpa różowa” o pow. 70 m2 (Karmnik ościsty 'Aurea', Iberis sempervirens 'Fischbeck - wysokość sadzonek 40-60 cm co 1,5 – 2 m)
4.3. „Skarpa niebieska” o pow. 82 m2 (Barwinek - Catharanthus roseus, róże okrywowe odmiany małokwiatowe, lawenda)
5. Wykonanie nasadzeń na rabatach płaskich o pow. 117 m2 i 127 m2 poprzedzonych odchwaszczeniem, wyrównaniem i zabezpieczeniem agrowłókniną (gatunki: pigwowiec japoński, wierzba japońska 'Hakuro Nishiki', Trzmielina Oskrzydlona „Płonący krzew” – wysokość sadzonek 40-60 cm co 1,5 – 2 m; trawy ozdobne i/lub kwiaty kwitnące – 20 sadzonek),
6. Przegląd i wymianę sadzonek, które się nie przyjęły po 12 miesiącach od zasadzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Garden-Art Paweł Fediów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6922398190
7.3.3) Ulica: ul. Kamienna 76/12
7.3.4) Miejscowość: Lubin
7.3.5) Kod pocztowy: 59-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |