Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia dwudniowego szkolenia online z zakresu wspomagania więzi rodzinnych i deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej.
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323346
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 15:06
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-548f4782-e51f-4a8a-b768-dc29da03f865
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323346 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia dwudniowego szkolenia online z zakresu wspomagania więzi rodzinnych i deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 395 16 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.marszalkowski@sejmik-kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swietokrzyskie.pro
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,230580,e6da05b7da90a7814b00f8027cae5acc.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia dwudniowego szkolenia online z zakresu wspomagania więzi rodzinnych i deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-548f4782-e51f-4a8a-b768-dc29da03f865
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038893/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.129 Szkolenie z zakresu wspomagania więzi rodzinnych oraz DI systemu pieczy zastępczej (2 - dniowe)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską w związku z realizacją projektu pn.: „Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 – Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.1.54.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4766,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia dwudniowego szkolenia online „Wspomaganie więzi rodzinnych i deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej”.
2. Zamówienie zostanie wykonane w ramach projektu pn.: „Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 – Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Realizatorem projektu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.
3. Liczba godzin dydaktycznych: Łącznie 16 godzin dydaktycznych (po 8 godzin dydaktycznych w każdym dniu, w tym dwie 15 – minutowe i jedna 30 – minutowa przerwa). Szkolenie powinno zostać zrealizowane w 2 dni robocze, następujące bezpośrednio po sobie, za który Zamawiający uznaje dni od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i dni świątecznych, w godzinach od 8.00 do 16.00 (1 godzina dydaktyczna = 45 minut).
4. Liczba osób: Maksymalnie 60 osób. Zamawiający dopuszcza możliwość zmniejszenia liczby uczestników szkolenia do minimum 35 osób. O liczbie osób biorących udział w szkoleniu Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem szkolenia.
5. Uczestnicy szkolenia: Szkolenie przeznaczone jest dla kadr:
1) samorządów terytorialnych i ich jednostek organizacyjnych, jako podmiotów odpowiedzialnych za organizację i dostarczanie usług aktywizacyjnych i usług społecznych na poziomie lokalnym oraz podmiotów organizujących wspieranie rodziny, pieczę zastępczą i adopcję, a także otoczenia systemu wspierania rodziny, pieczy zastępczej i adopcji,
2) ośrodków wsparcia ekonomii społecznej,
3) innych podmiotów realizujących działania z zakresu polityki społecznej
na poziomie lokalnym i regionalnym, w tym szczególnie: podmiotów ekonomii społecznej i podmiotów prywatnych, które realizują zadania w obszarze polityki społecznej na rzecz społeczności lokalnych,
4) organizacji pozarządowych,
5) przedsiębiorców,
6) podmiotów sektora publicznego, prywatnego i społecznego realizujących szeroko rozumiane zadania w obszarze polityki społecznej.
6. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników szkolenia w obszarze wsparcia rodziny i systemie pieczy zastępczej
m.in. w zakresie rodzajów realizowanych usług, formalno-prawnych aspektów realizacji usług zgodnie z ustawą, standardów usług i wymagań wobec podmiotów realizujących zlecenia.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4399,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SP. Z O.O
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762498132
7.3.3) Ulica: Chełmińska 106A/36
7.3.4) Miejscowość: Grudziądz
7.3.5) Kod pocztowy: 86-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania zamówienia – maksymalnie 120 dni od dnia zawarcia umowy z wybranym Wykonawcą.2. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia harmonogramu szkolenia (propozycji terminu realizacji szkolenia) oraz szczegółowego programu szkolenia do akceptacji Zamawiającemu w terminie do 7 dni roboczych od daty zawarcia umowy.
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |