„Przebudowa instalacji elektrycznych w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw”
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323460
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 16:26
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45968cb8-6188-402c-bc9b-144e58494955
- Identyfikator
- 5641290460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323460 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa instalacji elektrycznych w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000739120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 50
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 82 576 21 46
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@1lo.krasnystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://1lo.krasnystaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45968cb8-6188-402c-bc9b-144e584949551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa instalacji elektrycznych w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45968cb8-6188-402c-bc9b-144e58494955
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202525
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ILO.260.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 799504,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na Przebudowie instalacji elektrycznych w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.
Celem realizacji zamówienia jest zapewnienie właściwego stanu technicznego obiektu, poprawa bezpieczeństwa użytkowników, zapewnienie zgodności obiektu z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, w tym w szczególności z przepisami dotyczącymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, a także podniesienie trwałości zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności następujące prace:
Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
Wymiana oraz montaż dodatkowych rozdzielnic elektrycznych, z wyłączeniem rozdzielnic w pomieszczeniu kotłowni, serwerowni i pracowni informatyki 311 i 312, które pozostają istniejące,
Montaż elektronicznego kompensatora mocy biernej i wyższych harmonicznych,
Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do nowej rozdzielnicy RG,
Wymiana i montaż nowych wewnętrznych linii zasilających,
Montaż nowej instalacji oświetlenia awaryjnego z centralnym monitoringiem,
Uzupełnienie instalacji oświetlenia podstawowego o oprawy oświetleniowe, w których występują braki lub pozostały nie wymienione oprawy żarowe,
Montaż dodatkowych, sterowanych autonomicznie opraw oświetleniowych w strefach tablic szkolnych,
Wymiana na nowe oprzewodowania instalacji oświetlenia podstawowego, z wyłączeniem pomieszczenia kotłowni, w którym pozostaje oprzewodowanie istniejące.
Wymiana instalacji gniazd wtyczkowych z wyłączeniem pomieszczenia kotłowni, w którym pozostaje instalacja istniejąca,
Wymiana oprzewodowania instalacji sieci strukturalnej z wyłączeniem pracowni informatyki 311 i 312, w których pozostaje instalacja istniejąca (połączenie w/w pracowni z serwerowni podlega wymianie),
Wymiana oprzewodowania instalacji: rozgłaszania głosowego (radiowęzeła), dzwonka szkolnego, SSWiN,
Montaż oprzewodowania dla potrzeb telewizji dozorowej (VSS),
Montaż instalacji uziemiającej i połączeń wyrównawczych,
Wymiana w całości instalacji odgromowej wraz z montażem nowego uziomu otokowego,
Zabudowa pomieszczenia rozdzielnicy RG wraz z montażem instalacji klimatyzacji,
Montaż i zabudowa tras kablowych,
Wymiana drzwi do pomieszczenia kotłowni,
Oznakowanie instalacji elektrycznych i urządzeń przeciwpożarowych,
Uszczelnienia instalacji w przegrodach P.POŻ.
Demontaż urządzeń wyłączonych z eksploatacji oraz zagospodarowanie odpadów,
inne prace, które są konieczne do prawidłowego wykonania zadania w tym przygotowawcze, porządkowe, zabezpieczające teren budowy, rozstawienie rusztowań itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 980310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1570882,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 980310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RED ALERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133124118
7.3.4) Miejscowość: Dominów
7.3.5) Kod pocztowy: 20-388
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 980310,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-29 do 2026-08-218.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |