Budowa budynku PSZOK w Niedrzwicy Dużej
Gmina Niedrzwica Duża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323486
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323486/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 17:21
- Lokalizacja
- Niedrzwica Duża, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec116b95-4fcb-46b2-9338-ebbf3a169618
- Identyfikator
- 7132957773
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323486 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku PSZOK w Niedrzwicy Dużej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedrzwica Duża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 30
1.5.2.) Miejscowość: Niedrzwica Duża
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-220
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niedrzwicaduza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ec116b95-4fcb-46b2-9338-ebbf3a1696181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku PSZOK w Niedrzwicy Dużej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec116b95-4fcb-46b2-9338-ebbf3a169618
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323486
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106648/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa budynku Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Niedrzwicy Dużej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Budowa budynku do obsługi punktu PSZOK w miejscowości Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, III Osi Prio-rytetowej Ochrona zasobów środowiska i klimatu, Działania 3.6 Gospodarka odpa-dami w sektorze publicznym (typ projektu 1, 3, 4).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144467
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.2.2026.KD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa
budynku PSZOK w Niedrzwicy Dużej”.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Budowa budynku do obsługi punktu PSZOK w miejscowości Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, III Osi Prio-rytetowej Ochrona zasobów środowiska i klimatu, Działania 3.6 Gospodarka odpa-dami w sektorze publicznym (typ projektu 1, 3, 4).
3. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku do obsługi punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w miejscowości Niedrzwica Duża na dział-kach o numerze ewidencyjnym 600/3 i 600/4, gmina Niedrzwica Duża.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- budowy budynku do obsługi punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych wraz z instalacjami wewnętrznymi,
- budowy kanału samochodowego i montażu rampy najazdowej,
- wykonania wewnętrznego układu komunikacyjnego,
- budowy przyłącza wodociągowego,
- budowy zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej,
- budowy linii kablowych nN wraz z oświetleniem terenu,
- uporządkowania terenu i założeniu trawników,
- montażu ogniw fotowoltaicznych na dachu budynku,
- montażu elementów małej architektury.
5. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu umowy zobowiązany jest do uzyska-nia, w imieniu Zamawiającego, zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu w sprawie zamiaru przystąpienia do użytkowania lub uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie.
6. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 12 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 10 do SWZ).
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają w szczególności:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
8. Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało cha-rakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, oraz STWiORB. Przedmiar robót ma cha-rakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze robót lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmia-rze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - je-żeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWiORB.
9. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami pra-wa, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 682 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, normami i instruk-cjami producentów stosowanych urządzeń i materiałów, zasadami wiedzy tech-nicznej i sztuki budowlanej.
10. Materiały dostarczone i użyte przez Wykonawcę powinny odpowiadać, co do jako-ści, wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, określonym w art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 682 ze zm.).
11. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być również zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepi-sami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi normami i wytycznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2244000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3093861,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2244000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Rachwał Sp. J
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364427890
7.3.3) Ulica: ul. Cisowa 2
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2244000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |