Przebudowa drogi ul. Krótkiej w m. Niedrzwica Duża

Gmina Niedrzwica Duża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323491
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323491/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 17:39
Lokalizacja
Niedrzwica Duża, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea8f6f1f-a51e-459c-9f4d-3541320bf2ae
Identyfikator
7132957773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

LACH-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarocin, PL · lot 0
978 903,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323491 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi ul. Krótkiej w m. Niedrzwica Duża

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedrzwica Duża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 30

1.5.2.) Miejscowość: Niedrzwica Duża

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-220

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niedrzwicaduza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea8f6f1f-a51e-459c-9f4d-3541320bf2ae

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi ul. Krótkiej w m. Niedrzwica Duża

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea8f6f1f-a51e-459c-9f4d-3541320bf2ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323491

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106648/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi ul. Krótka w m. Niedrzwica Duża

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.4.2026.KD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi ul. Krótkiej w m. Niedrzwica Duża”.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi ul. Krótkiej w m. Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w naborze wniosków na 2026 r.
3. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej – ul. Krótkiej na odcinku ok. 164 m. Droga znajduje się w środkowej części miejscowości Niedrzwica Duża stanowiąc dojazd do obiektów sportowych, obiektów użyteczności publicznej i usług, a także w nagłych sytuacjach dzięki drodze możliwy jest dojazd do drogi wojewódzkiej nr 848.
4. Zakres prac obejmuje następujące roboty branżowe:
a) w branży drogowej i inżynierii ruchu:
- przebudowa jednojezdniowego jednopasowego jednokierunkowego odcinka drogi gminnej polegająca na poprawie parametrów technicznych drogi i doprowadzeniu do ujednolicenia w odniesieniu do całego układu komunikacyjnego na danym obszarze, dostosowanie do ruchu pojazdów o dopuszczalnym nacisku pojedyńczej osi napędowej do 115 kN (11,5 t),
- przebudowa drogi w zakresie ciągów komunikacyjnych dla pieszych,
- wykonanie i przebudowa zjazdów do posesji,
- wykonanie i oznakowanie przejścia dla pieszych,
- wykonanie ogrodzenia panelowego wys. 1,5 m i długości 53 m wraz z furtką szer. 1,2 m,
- zmiana organizacji ruchu z drogi dwukierunkowej na jednokierunkową, wykonanie oznakowania drogowego pionowego i poziomego,
b) w branży kanalizacyjnej:
- remont istniejącej kanalizacji deszczowej,
c) w branży elektrycznej:
- rozbudowa oświetlenia ulicznego,
- przebudowa i zabezpieczenie kolizji,
d) w branży teletechnicznej:
- zabezpieczenie kolizji;
e) w branży zieleni:
- usunięcie kolidujących drzew

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 978903,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1027027,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 978903,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LACH-POL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 602 014 60 17

7.3.3) Ulica: Golce 63A

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 37-405

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 978903,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane