Doposażenie obiektów infrastruktury kulturalnej w Gminie Masłowice
GMINA MASŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323530
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323530/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 20:58
- Lokalizacja
- Masłowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45d63d13-7852-4d39-a4c2-3c7592693eac
- Identyfikator
- 7722259981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323530 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie obiektów infrastruktury kulturalnej w Gminie Masłowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MASŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Masłowice 4
1.5.2.) Miejscowość: Masłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-515
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@maslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maslowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45d63d13-7852-4d39-a4c2-3c7592693eac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie obiektów infrastruktury kulturalnej w Gminie Masłowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45d63d13-7852-4d39-a4c2-3c7592693eac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323530
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030144/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Doposażenie obiektów infrastruktury kulturalnej w Gminie Masłowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane ze środków Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 2027 w ramach interwencji LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR, realizowanej w naborze nr 1/2025 „Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej”, umowa nr 00017.UM05.65721.00105.20252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281900
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.IOŚ.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Dostarczone wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania złącz, elementów montażowych, niezbędnych elementów złożenia itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu)
2) Zamówienie obejmuje dostawę, wniesienie oraz montaż do poszczególnych lokalizacji, wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się na terenie gminy Masłowice,
3) Wykonawca zapewnia, że wszystkie meble i sprzęty będą fabrycznie nowe (nieużywane), pełnowartościowe, wolne od wad, wykonane zgodnie z normami branżowymi oraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, dopuszczone do obrotu i stosowania w krajach Unii Europejskiej,
4) Zakres zamówienia obejmuje dostarczenie (transport) wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem w poszczególnych lokalizacjach. Dostawa, wniesienie oraz montaż będą realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00- 14:00. W ofercie należy przewidzieć wszelkie inne niezbędne koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia.
5) Meble oraz sprzęty mają być przeznaczone do intensywnej eksploatacji w budynkach użyteczności publicznej. Mają być wykonane starannie z dużą dbałością o szczegóły, z materiałów wysokiej jakości.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo- ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39221000-7 - Sprzęt kuchenny
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki
39711310-5 - Elektryczne zaparzacze do kawy
39711200-1 - Roboty kuchenne
39310000-8 - Urządzenia zaopatrzeniowe
39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny
39315000-3 - Urządzenia restauracyjne
42513000-5 - Urządzenia chłodnicze i mrożące
42513200-7 - Urządzenia chłodnicze
39713100-4 - Zmywarki do naczyń
39715200-9 - Urządzenia grzewcze
39141300-5 - Szafy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 18.06.2026 r., godz. 9:00 wpłynęły dwie oferty:Lp. Nazwa i adres Wykonawcy Cena ryczałtowa (brutto PLN)
Wydłużenie długości okresu gwarancji od dnia podpisania protokołu odbioru
1. Invest Horeca Bistro Mariusz Gajdos
ul. Zawiszy Czarnego 24,
33-300 Nowy Sącz
NIP 7342947479 REGON 121080689 288 267,84 +24 miesięcy
4 Marcin Stawiarski BUDMAR
Kawęczyn 21A, 97-515 Masłowice
NIP 7721844683, REGON 100075029 284 646,60 +24 miesięcy
Zamawiający, działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) przed otwarciem ofert poinformował, że kwota jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 234 909,00 zł brutto (słownie: dwieście trzydzieści cztery tysiące dziewięćset dziewięć złotych 00/100 gr).
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |