Nadzór inwestorski nad zadaniem pn. Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Twardogóra
GMINA TWARDOGÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323668
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 07:11
- Lokalizacja
- Twardogóra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ab8f096-d1e1-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9111001183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323668 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad zadaniem pn. Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Twardogóra
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TWARDOGÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Twardogóra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-416
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713992248
1.5.8.) Numer faksu: 713158142
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@twardogora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: twardogora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://twardogora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór inwestorski nad zadaniem pn. Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Twardogóra2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ab8f096-d1e1-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020638/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa i remonty dróg na terenie Gminy Twardogóra - środki z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156644/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT.271.11.2022.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 39593,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług nadzoru inwestorskiego niezbędnego do osiągnięcia celów Projektu pn. „Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Twardogóra”, realizowanego w ramach pierwszej edycji Programu Rządowego „Polski Ład”: Program Inwestycji Strategicznych.
2. Usługi będące przedmiotem zamówienia obejmują nadzór inwestorski nad zadaniem realizowanym w 8 częściach zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia na wykonanie robót budowlanych wg następującego porządku:
Część I: Budowa dróg ul. Perłowej (0,49km), Diamentowej (0,28km), Rubinowej (0,26km) i Akacjowej
(0,30km) w miejscowości Goszcz – Etap I
Część II: Budowa dróg gminnych w ul. A. Mickiewicza (0,655km), J. Słowackiego (0,188km), M.
Konopnickiej (0,252km), C. K. Norwida (0,067km) oraz dz. nr 438/3 (0,05km) i 434/3(0,04km) w miejscowości Goszcz – Etap I , oraz droga dojazdowa (nr 1) do pałacu w Goszczu(0,062km),
Część III: Przebudowa drogi gminnej ul. Kasztanowej (0,2km), ul. Fiołkowej (0,144km) w m. Goszcz oraz
drogi gminnej w m. Moszyce (0,235km)
Część IV: Remont drogi gminnej, przebudowa dróg wewnętrznych i chodników oraz budowa oświetlenia
drogowego przy ul. Sportowej w Twardogórze na odcinku w km: 0+000 do 0+764, 2x(0+000 do
0+056) oraz 0+000 do 0+057):
Część V: Budowa dróg gminnych ul. Wiśniowej i Stokrotek w m. Goszcz (0,507km)
Część VI: Budowa drogi gminnej ul. Młyńska w m. Goszcz (0,38km)
Część VII: Remont drogi gminnej ul. Norwida (0,309km) w m. Twardogóra oraz drogi gminnej
w m. Moszyce (0,246km)
Część VIII: Remont oraz przebudowa drogi gminnej w m. Drągów (2,154km)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188190,00 PLN
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |