ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323737
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 07:57
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f790f4b4-886d-4204-a92f-ee158efcd3cd
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

3 przyznane

TOMASZ KLECHAElbląg, PL · lot 0
487 240,65 PLN
DAMIAN SIELCZAKOstróda, PL · lot 1
444 377,87 PLN
DAMIAN SIELCZAKOstróda, PL · lot 2
130 079,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323737 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1302364

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f790f4b4-886d-4204-a92f-ee158efcd3cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115377/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Robota budowlana – strzelnica garnizonowa w Elblągu

1.1.16 Robota budowlana – strzelnica pistoletowa w Braniewie

1.1.23 Robota budowlana – strzelnica garnizonowa typu A w Braniewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221999

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/SZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1179257,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie: „Robota budowlana – strzelnica garnizonowa w Elblągu”

Budowa: Strzelnica garnizonowa w KNW przy ul. Łęczyckiej w Elblągu

Zakres robót obejmuje:
I. Stanowiska strzeleckie – 9 szt.
• Wymiana otwieranych klap z bali o gr. 50mm
• Wymiana podestów z bali gr. 50 mm
• Impregnacja wymienianych elementów drewnianych
• Wymiana zawiasów i uchwytów klap
• Malowanie antykorozyjne stalowych podpórek pod karabin
• Wymiana osłon pionowych – rury PCV śr. 20cm, dł. 200cm.
II. Przesłony.
• Przesłona nr 1, nr 2 – dostarczenie belek drewnianych osłonowych o przekroju 100x200mm, wymiana belek osłonowych o przekroju 50mmx90mm.
• Przesłona nr 1, nr 2 - impregnacja elementów drewnianych
• Przesłona nr 1, nr 2 - naprawa pęknięć ściany murowanej przesłony – rozkucie pęknięć, spoinowanie, uzupełnienie tynku cem-wap.
• Przesłona nr 3 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 4 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 5 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 6 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 7 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 8 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 9 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 10 – impregnacja powierzchni drewnianych
• Przesłona nr 11 – wymiana spodniej części deskowania i łacenia
• Przesłona nr 11 – Impregnacja powierzchni drewnianych wymienianych i pozostałych
• Przesłona nr 11 - naprawa powierzchni elementów betonowych konstrukcyjnych – systemową zaprawą do napraw konstrukcji żelbetowych
• Przesłona nr 12 – impregnacja elementów drewnianych
• Przesłona nr 13 – wymiana spodniej części deskowania i łacenia
• Przesłona nr 13 – impregnacja powierzchni drewnianych wymienianych i pozostałych
• Przesłona nr 13 – naprawa powierzchni elementów betonowych konstrukcyjnych – systemową zaprawą do napraw konstrukcji żelbetowych
• Przesłona nr 14 – wymiana spodnie części deskowania i łacenia
• Przesłona nr 14 – impregnacja powierzchni drewnianych wymienianych i pozostałych
• Przesłona nr 14 – naprawa powierzchni elementów betonowych konstrukcyjnych – systemową zaprawą do napraw konstrukcji żelbetowych
• Przesłona nr 15 – wymiana spodniej części deskowania i łacenia
• Przesłona nr 15 – impregnacja powierzchni drewnianych wymienianych i pozostałych
• Przesłona nr 15 – naprawa powierzchni elementów betonowych ko nstrukcyjnych – systemową zaprawą do napraw konstrukcji żelbetowych
III. Drenaż.
• Wymiana odcinków rur drenarskich w strefie drogi gruntowej.
• Wymiana kruszywa w wykopach drenarskich
• Wymiana kominków odpowietrzających kanały drenarskie
• Uzupełnienie darni po robotach gruntowych
IV. Kulochwyt główny.
• Wymiana zużytego dekowania oraz łacenia filarów zadaszenia kulochwytu
• Impregnacja wymienianych elementów drewnianych
• Wymiana zużytego deskowania oraz łacenia ścianek osłonowych na szczycie kulochwytu
• Impregnacja wymienianych elementów drewnianych
• Wymiana kruszywa kulochwytu
• Montaż geokraty kulochwytu
• Wykonanie nowych schodów drabiniastych, drewnianych na wale kulochwytu
IV. Kulochwyt dolny.
• Wymiana kruszywa kulochwytu
• Wymiana geokraty.
• Wymiana darniny.
• Wykonanie nowych schodów drabiniastych, drewnianych na nasypie kulochwytu
V. Schrony.
• Wymiana zużytego deskowania i łacenia ścian oporowych – bale iglaste gr. 50m profilowane na zakład.
• Impregnacja wymienianych elementów drewnianych.
• Wymiana części pokrycia papowego stropu i attyk schronów.
• Wymiana części obróbek blacharskich attyk schronów.
• Wymiana znaków odległościowych.
VI. Wywóz i utylizacja materiałów rozbiórkowych.


Prace konserwacyjne strzelnicy garnizonowej powinny być oparte o najnowsze technologie budowlane i techniczne spełniające wymagania zawarte w Polskich Normach, zapewniające komfort pracy użytkownika oraz łatwe i bezpieczne obsługiwanie strzelnicy. Zastosowane rozwiązania techniczne, urządzenia oraz miejsce ich instalacji muszą spełniać wymagania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ewakuacji sprzętu i mienia oraz ochrony przeciwpożarowej elementów strzelnicy.
Uwaga:
• Wszystkie elementy drewniane szalujące (deskowanie) powinny być łączone na półfelc
• Wszystkie elementy drewniane przed montażem powinny być zaimpregnowane ogniochronnie i grzybobójczo z każdej strony.
• Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia atestów na zastosowane środki impregnacyjne, tarcice i wszystkie inne materiały przed ich wbudowaniem. Materiały budowlane oraz technologie ich wbudowania muszą być wcześniej zatwierdzone przez inspektora.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 526678,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia:

Robota budowlana - strzelnica garnizonowa typu A w Braniewie

Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:


 Wykonanie koryta i wyprofilowanie płaszczyzny rzeczywistej pomiędzy torowiskiem celów ruchomych a kulochwytem dolnym na 300m.
 Warstwa wzmacniająca grunt pod warstwy technologiczne z geowłókniny o szer. 5 m.
 Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm o grubości 10cm po zagęszczeniu.
 Wykonanie podsypki z grysu 2-8 mm z zagęszczeniem mechanicznym – 3 cm grubości warstwy po zagęszczeniu.
 Wykonanie nawierzchni z geokrat parkingowych o wysokości 5 cm. Wypełnienie geokrat grysem kamiennym 2-8mm.
 Przedłużenie istniejących rowów odwadniających z ułożeniem przepustu z rury DN 250 pod obwałowaniem bocznym..
 Oczyszczenie rowów odwadniających z namułu o grubości 20cm z wyprofilowaniem skarp rowu.
 Oczyszczenie z namułu zbiornika gromadzącego wody opadowe z terenu strzelnicy
 Uzupełnienie, przesianie ziemi, zagęszczenie i wyprofilowanie skarp nasypu kulochwytu głównego.
 Wymiana kabla zasilającego obwodnicę oświetleniową strzelnicy wraz z rozdzielnicą skrzynkową.
 Wymiana lamp oświetlenia zewnętrznego na słupach na lampy energooszczędne typu Led.
 Badania i pomiary kontrolne.
 Wywiezienie i utylizacja odpadów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 506001,65 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia:

Robota budowlana – strzelnica pistoletowa w Braniewie

Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:


 Uzupełnienie ubytków, przesianie ziemi do gł. 35cm, zagęszczenie i wyprofilowanie skarp nasypu w kulochwycie dolnym oraz kulochwycie głównym.
 Darniowanie skarp nasypu kulochwytu dolnego oraz głównego gotową darnią, wraz z jej pielęgnacją do dnia odbioru końcowego.
 Wykonanie koryta i wyprofilowanie płaszczyzny rzeczywistej pomiędzy stanowiskami strzeleckimi a kulochwytem dolnym.
 Warstwa wzmacniająca grunt pod warstwy technologiczne z geowłókniny o szer. 5 m.
 Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm o grubości 10cm po zagęszczeniu.
 Wykonanie podsypki z grysu 2-8 mm z zagęszczeniem mechanicznym – 3 cm grubości warstwy po zagęszczeniu.
 Wykonanie nawierzchni z krat parkingowych o wysokości 5 cm. Wypełnienie krat grysem kamiennym 2-8mm.
 Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy robotach budowlanych.
 Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego – naświetlacz LED 100W.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 146577,39 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487240,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 745488,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487240,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TOMASZ KLECHA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5781002840

7.3.3) Ulica: UL. RAWSKA, NR 18B

7.3.4) Miejscowość: ELBLĄG

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487240,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 444377,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 682682,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 444377,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, CIESIELSTWO, DEKARSTWO DAMIAN SIELCZAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411904994

7.3.3) Ulica: GÓRKA, NR 11

7.3.4) Miejscowość: OSTRÓDA

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 444377,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130079,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248251,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130079,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, CIESIELSTWO, DEKARSTWO DAMIAN SIELCZAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411904994

7.3.3) Ulica: GÓRKA, NR 11

7.3.4) Miejscowość: OSTRÓDA

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130079,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania umowy:
dla cz. zam. nr 1: 60 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy
dla cz. zam. nr 2: 40 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy
dla cz. zam. nr 3: 40 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane