Opracowanie ekspertyzy budowlanej oraz dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323757
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323757/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 08:03
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65ac25c2-20f5-4ba6-a62d-87e436ae8d31
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323757 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie ekspertyzy budowlanej oraz dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie ekspertyzy budowlanej oraz dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65ac25c2-20f5-4ba6-a62d-87e436ae8d31

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323757

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157857

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-46/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie ekspertyzy oraz dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach które obejmuje:
Opracowanie ekspertyzy budowlanej oraz dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach, wykonanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich, uzyskanie niezbędnych uzgodnień wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji pn.: „Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach” wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę.
2. Wymagania szczegółowe:
a) opracowanie ekspertyzy budowlanej oraz dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa serwerowni w budynku E KWP w Katowicach;
b) opracowanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich.
Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia.
3. Lokalizacja obiektu którego dotyczy postępowanie: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, ul. J. Lompy 19, 40-038 Katowice.
4. Zamawiający wymaga aby zamówienie zostało wykonane w terminie: 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że opracowanie ekspertyzy ma nastąpić w terminie nie dłuższym niż 21 dni od dnia podpisania umowy.
5. Zgodnie z art. 121 Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia tj. Zamawiający wymaga, aby dokumentację w zakresie teletechniki wykonał osobiście Wykonawca składający ofertę.
6. Ponadto Zamawiający wymaga, aby każda z części dokumentacji była wykonana przez podmiot posiadający łącznie:
a) Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą PN-EN ISO/IEC 27001;
b) Aktualne Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego (wydane przez ABW lub SKW) min. stopnia III.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty. W wyniku oceny i badania ofert Zamawiający odrzucił obie oferty. W związku z powyższym postępowanie dla w/w Zadania podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi