Montaż 10 tablic informacyjnych (pionowych i poziomych) i barier drewnianych o łącznej długości do 330 m w ramach projektu pn.: „Śnieżnicki Zwornik II”

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323803
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 08:23
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ca6a7cf-11b5-4f63-bf3c-9cbfde1cac73
Identyfikator
8971747119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

SKOMAR BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBARDO, PL · lot 0
272 445 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323803 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż 10 tablic informacyjnych (pionowych i poziomych) i barier drewnianych o łącznej długości do 330 m w ramach projektu pn.: „Śnieżnicki Zwornik II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020860626

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Długosza 68

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-162

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wroclaw.rdos.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-wroclaw

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ca6a7cf-11b5-4f63-bf3c-9cbfde1cac73

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż 10 tablic informacyjnych (pionowych i poziomych) i barier drewnianych o łącznej długości do 330 m w ramach projektu pn.: „Śnieżnicki Zwornik II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ca6a7cf-11b5-4f63-bf3c-9cbfde1cac73

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107917/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Ochrona siedlisk przed negatywnymi skutkami turystyki - zaprojektowanie, wykonanie i zgłoszenie barierek na potrzeby projektu INTERREG Śnieżnicki Zwornik II

1.1.2 Ochrona siedlisk przed negatywnymi skutkami turystyki - zaprojektowanie, wykonanie i zgłoszenie paneli informacyjnych na potrzeby projektu INTERREG Śnieżnicki Zwornik II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

nr CZ.11.01.02/00/23_011/0000158 pn.: „Śnieżnicki Zwornik II”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248893

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.261.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 293833,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostarczenie i montaż w terenie tablic informacyjnych oraz barierek ochronnych:
1) zadanie nr 1 - zaprojektowanie, wykonanie, dostarczenie i montaż w terenie 10 sztuk tablic informacyjnych, w województwie dolnośląskim, gminy Bystrzyca Kłodzka i Stronie Śląskie (rezerwat przyrody „Jaskinia Niedźwiedzia”, otulina rezerwatu przyrody „Jaskinia Niedźwiedzia”, rezerwat przyrody „Śnieżnik Kłodzki” oraz obszar Natura 2000 Góry Bialskie i Grupa Śnieżnika PLH20016) - na terenie działek nr: 218/224, 304/2 i 386 obręb Stronie Lasy, 173/198 i 601 obręb Międzygórze,
2) zadanie nr 2 - zaprojektowanie, wykonanie, dostarczenie i montaż w terenie barierek w postaci ogrodzeń drewnianych o łącznej długości ok. 330 m, w województwie dolnośląskim, gmina Stronie Śląskie (rezerwat przyrody „Śnieżnik Kłodzki” oraz obszar Natura 2000 Góry Bialskie i Grupa Śnieżnika PLH20016) – na terenie działki nr 218/224 obręb Stronie Lasy.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1) spotkanie z przedstawicielem Zamawiającego w miejscu prowadzenia prac w celu wskazania terenu, na których będą wykonywane prace,
2) powołanie Inspektora nadzoru kontrolującego jakość i terminowość prac zgodnie z wymaganiami Zamawiającego i obowiązującymi przepisami,
3) przygotowanie projektów wykonawczych stelaży tablic informacyjnych i barierek ochronnych oraz uzyskanie akceptacji tych projektów przez Inspektora nadzoru,
4) przekazanie projektów zaakceptowanych przez Inspektora nadzoru, Zamawiającemu w celu uzyskania akceptacji Zamawiającego i zarządców terenu,
5) przygotowanie projektów tablic informacyjnych będących przedmiotem akceptacji przez Zamawiającego,
6) wykonanie, dostarczenie i montaż w terenie stelaży z tablicami informacyjnymi oraz barierek ochronnych,
7) prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
8) sporządzenie i dostarczenie Zamawiającemu sprawozdania z realizacji prac, zawierającego w szczególności: opis wykonanych prac, dokumentację fotograficzną prowadzonych prac, kopie wytworzonej podczas realizacji zamówienia korespondencji (np. z urzędami) i niezbędnej dokumentacji,
9) sporządzenie protokołu odbioru prac, w którym uczestniczy inspektor nadzoru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272445,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272445,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272445,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 8871831145

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Ogólno-Budowlana Marcin Skoczeń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8871831145

7.3.4) Miejscowość: Bardo

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272445,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-10
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane