„Budowa wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska”
Koło Gospodyń Wiejskich "Łyczbianki"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323806
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323806/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 08:23
- Lokalizacja
- Łyczba, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db8db8ff-cf2b-4b10-83af-42f200118806
- Identyfikator
- 8661742062
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323806 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Koło Gospodyń Wiejskich "Łyczbianki"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384756298
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 26a
1.5.2.) Miejscowość: Łyczba
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-232
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 697085299
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: KGWLyczbianki@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubnice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db8db8ff-cf2b-4b10-83af-42f2001188061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający subsydiowany
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, krzewienie kultury ludowej oraz aktywizacja kobiet wiejskich
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db8db8ff-cf2b-4b10-83af-42f200118806
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323806
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297633
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 206585,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska na działkach oznaczonych w ewidencji gruntów nr 45/15 i 45/6 w miejscowości Łyczba – zgodnie z projektem zagospodarowania działki oraz projektem architektoniczno-budowlanym zatwierdzonym prawomocną decyzją Starosty Staszowskiego z dnia 07 lipca 2025 r. nr B-II.6740.2.12.2025ES.
2. Cechy charakterystyczne budynku:
1) Powierzchnia użytkowa – 53,60 m.kw.
2) Powierzchnia zabudowy budynku – 70 m.kw.
3) Powierzchnia zabudowy zadaszonego tarasu – 20,40 m.kw.
4) Łączna powierzchnia zabudowy – 90,40 m.kw.
5) Kubatura – 303,80 m.sześć
6) Wysokość budynku – 5,61 m
7) Długość – 12,86 m,
8) Szerokość – 7,00 m,
9) Liczba kondygnacji – I kondygnacja nadziemna,
10) Budynek murowany, parterowy z dachem dwuspadowym pokrytym blachą.
11) Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewanie elektryczne,
12) Przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne wraz ze zbiornikiem na nieczystości ciekłe, wewnętrzna linia zasilająca enn.
3. Prace obejmują:
-roboty ziemne,
- wykonanie fundamentów,
- wykonanie konstrukcji ścian i stropu,
- wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu,
- roboty wykończeniowe,
- montaż stolarki,
- zagospodarowanie terenu,
- wykonanie przyłączy i wewnętrznych instalacji.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót i obowiązków Wykonawcy określają:
a) projekt budowlany,
b) przedmiar robót
c) pozostała dokumentacja projektowa
stanowiące załączniki nr 7 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45262520-2 - Roboty murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |