Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla potrzeb modernizacji sieci strukturalnej w budynku Oddziału ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323842
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323842/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 08:35
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdc22d5c-20ac-411a-9ec2-44f79f413923
Identyfikator
6422633713
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323842 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla potrzeb modernizacji sieci strukturalnej w budynku Oddziału ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600238

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Reymonta 2

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rybnik@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia Społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla potrzeb modernizacji sieci strukturalnej w budynku Oddziału ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdc22d5c-20ac-411a-9ec2-44f79f413923

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323842

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00490395/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla potrzeb modernizacji sieci strukturalnej w budynku Oddziału ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274964

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 340000.271.010.2026-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej
dla potrzeb modernizacji sieci strukturalnej w budynku Oddziału ZUS w Rybniku przy
ul. Reymonta 2.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w danych wyjściowych
do projektowania, stanowiących załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (zał nr 2 do SWZ).
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
− opracowanie projektu wykonawczego,
− opracowanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót,
− sporządzenie przedmiaru robót,
− sporządzenie kosztorysu inwestorskiego,
− opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ),
− opracowanie scenariusza pożarowego dla całego budynku,
− uzyskanie wymaganych dla realizacji zadania uzgodnień, pozwoleń, opinii, map itp. (projekt należy uzgodnić z rzeczoznawcą ds. ppoż.), których uzyskanie jest wymagane przepisami prawa dla realizacji przedmiotu umowy,
− sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie prowadzenia robót budowlanych realizowanych według wykonanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi