„Rozbudowa drogi gminnej 601367K w km od 1+149,65 do km 1+815,35 w miejscowości Rzeszotary, Gmina Świątniki Górne”.
Gmina Świątniki Górne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323882
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 08:47
- Lokalizacja
- Świątniki Górne, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18105dec-c81f-4bd3-8cd0-f51934cf62ed
- Identyfikator
- 9442226987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323882 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi gminnej 601367K w km od 1+149,65 do km 1+815,35 w miejscowości Rzeszotary, Gmina Świątniki Górne”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świątniki Górne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: K. Bruchnalskiego 36
1.5.2.) Miejscowość: Świątniki Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-040
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@swiatniki-gorne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiatniki-gorne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12947831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa drogi gminnej 601367K w km od 1+149,65 do km 1+815,35 w miejscowości Rzeszotary, Gmina Świątniki Górne”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18105dec-c81f-4bd3-8cd0-f51934cf62ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071041/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa drogi gminnej 601367K w km od 1+149,65 do km 1+815,35 w miejscowości Rzeszotary, Gmina Świątniki Górne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej nr G 601367K ul. Panciawa w km od 1+149,65 do km 1+815,35 (odcinek długości 666 m) w miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne. Inwestycja jest zlokalizowana w pasie drogi publicznej nr G 601367K na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Świątniki Górne, zatwierdzonego Uchwałą nr VII/66/2015 Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych z dnia 26 maja 2015 roku, na obszarze 05.7KDL g-601367 - droga gminna lokalna.
Inwestycja drogowa realizowana jest w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg zgodnie z umową nr WR-VI.807.5.203.2026.ALo.MAŁ z dnia 27.03.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3685000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4362927,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3685000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe JANDA Janina Duda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7370008167
7.3.4) Miejscowość: Mszana Dolna
7.3.5) Kod pocztowy: 34-730
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
wykonanie przebudowo sieci teletechnicznej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3685000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2028-04-28| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |