Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap III.
GMINA KARTUZY - URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323953
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323953/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 09:03
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e7580be-50ea-4677-819c-363858884416
- Identyfikator
- 5890010583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323953 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap III.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KARTUZY - URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13195661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap III.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e7580be-50ea-4677-819c-363858884416
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323953
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071084/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie - etap 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 203318,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie części robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego w Staniszewie (w zakresie etapu III) na terenie dz. nr 157/17 na podstawie i zgodnie z dokumentacją projektową oraz decyzją pozwolenia na budowę nr B.6740.70.219.TC z dnia 26.06.2019 r.
2. Z uwagi na ograniczone możliwości finansowania Zamawiającego, przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na:
1) Zakres gwarantowany przedmiotu zamówienia, który to obejmuje:
a) Wykonanie wewnętrznej sieci elektrycznej,
b) Wykonanie wewnętrznej sieci oświetleniowej wraz z osprzętem i słupami oświetleniowymi,
c) Wykonanie robót ziemnych w zakresie ukształtowania terenu,
d) umocnienie i zatrawienie części skarpy,
e) przestawienie ogrodzenia panelowego,
f) dostawa i montaż ogrodzenia systemowego z bramą i furtką.
2) Zakres objęty prawem opcji, obejmujący dostawę i montaż 4 urządzeń siłowni zewnętrznej.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w SWZ oraz dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ. Załączony przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy do obliczania ceny oferty. Wszystkie roboty budowlane należy obliczyć na podstawie zatwierdzonej i dołączonej do niniejszej SWZ dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205106,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 374307,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205106,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana ARAT, Krzysztof Makurat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891255878
7.3.3) Ulica: ul. Kartuska 15
7.3.4) Miejscowość: Staniszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-328
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205106,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |