BZP.271.32.2026 „Poprawa efektywności energetycznej budynku komunalnego przy ul. Krakowskiej 31 w Nowym Sączu”.

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323955
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323955/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 09:04
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e174f8ec-dd3a-412b-baf5-29745a80eee5
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieRoboty rozbiórkoweInstalowanie wyrobów metalowychRoboty elewacyjneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie pokryć dachowychInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne gazoweIzolacja cieplnaRoboty sanitarneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁabowa 72A, PL · lot 0
1 639 831,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323955 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.32.2026 „Poprawa efektywności energetycznej budynku komunalnego przy ul. Krakowskiej 31 w Nowym Sączu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach. html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.32.2026 „Poprawa efektywności energetycznej budynku komunalnego przy ul. Krakowskiej 31 w Nowym Sączu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e174f8ec-dd3a-412b-baf5-29745a80eee5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323955

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052371/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa efektywności energetycznej budynku komunalnego przy ul. Krakowskiej 31 w Nowym Sączu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja realizowana w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027, Priorytet 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.2 Poprawa efektywności energetycznej - dotacja, typ projektu B Głęboka modernizacja energetyczna budynków komunalnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213617

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.32.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1312292,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa efektywności energetycznej budynku komunalnego przy ul. Krakowskiej 31 w Nowym Sączu”.
2. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony w specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45232460-4 - Roboty sanitarne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1639831,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2425680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1639831,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343636675

7.3.4) Miejscowość: Łabowa 72A

7.3.5) Kod pocztowy: 33-336

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1639831,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-23
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane