DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO I WYBRANYCH OBIEKTÓW W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY SUSZEC W OKRESIE OD 01.07.2026 R. DO 30.06.2027 R.”

GMINA SUSZEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324026
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324026/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-06 09:20
Lokalizacja
Suszec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27e6af07-f1db-4352-bc7e-6d3915c320d2
Identyfikator
6381792968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

Wykonawcy

1 przyznane

ENERGIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
551 528,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324026 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO I WYBRANYCH OBIEKTÓW W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY SUSZEC W OKRESIE OD 01.07.2026 R. DO 30.06.2027 R.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUSZEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258345

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Suszec

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suszec.iap.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27e6af07-f1db-4352-bc7e-6d3915c320d2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudziczce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381727899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WOSZCZYCKA 20

1.5.2.) Miejscowość: RUDZICZKA

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SUSZCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381727853

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SZKOLNA 130

1.5.2.) Miejscowość: SUSZEC

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KRYRACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381727907

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: NIERAD 86

1.5.2.) Miejscowość: KRYRY

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-265

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MIZEROWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381727882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: NADRZECZNA 31

1.5.2.) Miejscowość: MIZERÓW

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-265

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W KOBIELICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381727876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: TOPOLOWA 42

1.5.2.) Miejscowość: KOBIELICE

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-262

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RADOSTOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381834738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: DWORCOWA 56

1.5.2.) Miejscowość: RADOSTOWICE

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-262

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 8

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381818863

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SZKOLNA 130A

1.5.2.) Miejscowość: SUSZEC

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 9

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZESPÓŁ USŁUG WSPÓLNYCH W SUSZCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381498677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WYZWOLENIA 2

1.5.2.) Miejscowość: SUSZEC

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

Zamawiający 10

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK KULTURY W SUSZCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6510010265

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: OGRODOWA 22

1.5.2.) Miejscowość: SUSZEC

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.suszec.iap.pl/

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO I WYBRANYCH OBIEKTÓW W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY SUSZEC W OKRESIE OD 01.07.2026 R. DO 30.06.2027 R.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27e6af07-f1db-4352-bc7e-6d3915c320d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324026

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076464/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA ULICZNEGO I WYBRANYCH OBIEKTÓW W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY SUSZEC W OKRESIE OD 01.07.2026 DO 30.06.2027 R.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275885

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 549625,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego i wybranych obiektów w
granicach administracyjnych Gminy Suszec w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2027 r.”, zwana dalej zamówieniem.
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej o określonych standardach jakościowych, zgodnie z
obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne.
Parametry jakościowe energii elektrycznej określa Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023r. w
sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego.
Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 551528,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787252,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 551528,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGIA POLSKA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 022301032

7.3.3) Ulica: KASZTANOWA

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 53-125

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 551528,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy