Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pod nazwą: Budowa trasy rowerowej wzdłuż ul. Chrzanowskiej, ul. Osowieckiej oraz ul. Sienkiewicza w gminie Grodzisk Maz.
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324068
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 09:31
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66d4fb8c-46bd-4cb8-9e2d-f8e9881da3a9
- Identyfikator
- 5291745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324068 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pod nazwą: Budowa trasy rowerowej wzdłuż ul. Chrzanowskiej, ul. Osowieckiej oraz ul. Sienkiewicza w gminie Grodzisk Maz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227555534
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13093161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pod nazwą: Budowa trasy rowerowej wzdłuż ul. Chrzanowskiej, ul. Osowieckiej oraz ul. Sienkiewicza w gminie Grodzisk Maz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66d4fb8c-46bd-4cb8-9e2d-f8e9881da3a9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044694/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pod nazwą: „Budowa trasy rowerowej wzdłuż ul. Chrzanowskiej, ul. Osowieckiej oraz ul. Sienkiewicza w gminie Grodzisk Maz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.40.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej trasy rowerowej dla inwestycji pod nazwą:
„Budowa trasy rowerowej wzdłuż ul. Chrzanowskiej, ul. Osowieckiej oraz ul Sienkiewicza w gminie Grodzisk Mazowiecki z
uzyskaniem niezbędnych decyzji i pozwoleń na realizację inwestycji oraz pełnieniem nadzoru autorskiego”.
Dokumentacja projektowa dotyczy ok 840 m odcinka drogi gminnej – ul Chrzanowskiej (od ul. Matejki do ul. Ekologicznej),
ok 540 m odcinka drogi powiatowej nr 1505 ul. Osowieckiej (od ul. Promiennej do Króliczej) oraz ok 1200 m odcinka drogi
powiatowej ul. Sienkiewicza (od skrzyżowania z ul. Okulickiego do ul. Garbarskiej). Należy zaprojektować połączenia z
istniejącymi ścieżkami rowerowymi oraz uwzględnić dowiązania do projektowanych rozwiązań będących w posiadaniu
Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest przepis art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, który stanowi, iż Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 26.05.2026 r odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu. W postępowaniu złożono ofertę: Kom- projekt Sp. z o.o., ul.: Ciechanowska 5/18
06-200 Maków Mazowiecki za cenę 1.231.230,00
Zamawiający, przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 267 468,43 zł brutto.
Z uwagi na fakt, iż oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1231230,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1231230,00 PLN
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |