Budowa i uzupełnienie oświetlenia w Gminie Terespol
GMINA TERESPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324070
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 09:32
- Lokalizacja
- Kobylany, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-930f3c21-8555-4e10-99b6-ff0d7b3a9332
- Identyfikator
- 5372333717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324070 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i uzupełnienie oświetlenia w Gminie Terespol
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TERESPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobylany
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-540
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83 411 20 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaterespol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugterespol.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-930f3c21-8555-4e10-99b6-ff0d7b3a93321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i uzupełnienie oświetlenia w Gminie Terespol2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-930f3c21-8555-4e10-99b6-ff0d7b3a9332
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024776/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa i uzupełnienie oświetlenia w Gminie Terespol.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-IB.271.1.2026.JK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn. Budowa i uzupełnienie oświetlenia w Gminie Terespol w następującym zakresie:
1) Budowa gminnego oświetlenia wydzielonego z istniejącej szafki oświetleniowej SzO Bohukały 1 na działkach nr ew. 927/1, 927/2, 941, obręb Bohukały, jedn. ew. 060116_2 Terespol-Gmina.
2) Budowa oświetleniowej latarni hybrydowej w pasie drogi na działce nr ew. 659, obręb Bohukały, jedn. ewid. 060116_ 2 Terespol-Gmina.
3) Budowa oświetleniowej latarni hybrydowej w pasie drogi na działce nr ew. 838, obręb Krzyczew jedn. ewid. 060116_2 Terespol-Gmina.
4) Budowa wydzielonego oświetlenia drogowego zlokalizowanego na działkach nr ew.: 87, 149/7, 149/8, obręb Kolonia Dobratycze, jed. ewid. 060116_2 Terespol-Gmina.
5) Przebudowa elektroenergetycznej sieci napowietrznej w celu dobudowy gminnego oświetlenia drogowego w miejscowości Neple ul. Polna, jedn. ewid. 060116_2 Terespol-Gmina.
6) Obsługę geodezyjną całości zamówienia.
7) Powykonawczą inwentaryzację geodezyjną całego zadania wraz z potwierdzeniem jej przyjęcia przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno - Kartograficznej w Białej Podlaskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249633,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 413484,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249633,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IGPOL IGA OLSZANOWSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372056293
7.3.3) Ulica: WŁOSKA
7.3.4) Miejscowość: BIAŁA PODLASKA
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249633,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |