Remont i renowacja elewacji w budynkach przy ul. Jedności 1, ul. Mikołaja Kopernika 10, ul. Aleja Niepodległości 16 oraz ul. Kupieckiej 3 w Zielonej Górze (4 zadania)

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324087
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 09:35
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7133614-38c4-40a7-b43d-f622284307ac
Identyfikator
9291925640
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty malarskie

Wykonawcy

4 przyznane

MARZENA GORBACZZielona Góra, PL · lot 0
497 237,15 PLN
ROMAN REIMANNSiedlec, Żodyń, PL · lot 1
449 000 PLN
MARZENA GORBACZZielona Góra, PL · lot 2
1 055 656,36 PLN
ROMAN REIMANNSiedlec, Żodyń, PL · lot 3
798 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324087 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i renowacja elewacji w budynkach przy ul. Jedności 1, ul. Mikołaja Kopernika 10, ul. Aleja Niepodległości 16 oraz ul. Kupieckiej 3 w Zielonej Górze (4 zadania)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368268097

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 110

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 68 353 67 04

1.5.8.) Numer faksu: (+48) 68 353 36 84

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gm.zgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gm.zgora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gm.zgora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka mieszkaniowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i renowacja elewacji w budynkach przy ul. Jedności 1, ul. Mikołaja Kopernika 10, ul. Aleja Niepodległości 16 oraz ul. Kupieckiej 3 w Zielonej Górze (4 zadania)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7133614-38c4-40a7-b43d-f622284307ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036839/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Jedności 1 w Zielonej Górze

1.1.15 Remont i renowacja elewacji i pomieszczeń gospodarczych oraz termomodernizacja budynku przy ul. Mikołaja Kopernika 10 w Zielonej Górze

1.1.16 Remont i renowacja elewacji oraz sieni przejazdowej budynku przy ul. Kupieckiej 3 w Zielonej Górze

1.1.17 Remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Aleja Niepodległości 16 w Zielonej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267689

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2762923,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Zadanie nr 1: Remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Jedności 1 w Zielonej Górze (nr rej. zab. L-350/A). Budynek wpisany jest do rejestru zabytków pod nr L-350/A , znajduje się jest na terenie zabytku, jakim jest układ urbanistyczny miasta zielona Góra i podlega ochronie konserwatorskiej.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac zgodnie z treścią decyzji Miejskiego Konserwatora Zabytków na remont elewacji z dnia 26.11.2025 r., znak: DI-KZ.4125.904.2025.KM, POSTANOWIENIEM wydanym do decyzji Miejskiego Konserwatora Zabytków z dnia 03.12.2025r., znak: DI-KZ.4125.904.1.2025.KM oraz obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: ustawy z dnia 23.07.2003 roku o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1292 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 28.08.2019 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich i badań konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków albo na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz robót budowlanych, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, a także badań archeologicznych i poszukiwań zabytków
(Dz. U. z 2021 r. poz. 81).
Parametry techniczne budynku:
• Pow. zabudowy - PZ = 152,00 m2
• Powierzchnia działki - Pdz = 177,00 m2
• Kubatura budynku - V = 1890,00 m3
• Wysokość do gzymsu - H1 = 8,98m
• Szerokość elewacji frontowej wzdłuż ul. Jedności - Lf = 17,82m + 1,33m
Dostęp dla osób niepełnosprawnych: wejście do części mieszkalnej od frontu oraz od strony elewacji tylnej z jednym stopniem, do lokalu użytkowego wejście bezpośrednio z chodnika.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Uwaga:
a) Zamawiający informuje, iż dołączone przedmiary pełnią funkcję pomocniczą. W celu dokonania pełnej wyceny robót Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentacją projektową, STWiOR oraz zapisami SWZ. Wykonawca nie ma obowiązku załączenia kosztorysów do oferty.
b) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do nazw producentów, produktów, typów urządzeń, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny". Jeżeli wskazano normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 4-6 ustawy Prawo zamówień publicznych, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawcy przysługuje prawo zastąpienia ich przez materiały, urządzenia o co najmniej równoważnych parametrach technicznych pod warunkiem osiągnięcia założonych standardów technicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, składając z ofertą odpowiednie dokumenty, z których jednoznacznie będzie wynikać spełnianie minimalnych parametrów technicznych określonych w dokumentacji. Udowodnienie równoważności leży po stronie Wykonawcy. Brak w ofercie dokumentów potwierdzających równoważność materiałów, urządzeń, rozwiązań stanowić będzie domniemanie zaoferowania rozwiązań określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
c) Określenie kryterium równoważności zostało wskazane w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 467831,03 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Zadanie nr 2: Remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Mikołaja Kopernika 10 w Zielonej Górze (rejestr zabytków nr 75).
Budynek znajduje się w gminnej ewidencji obiektów o walorach zabytkowych i położony jest na terenie zabytku, jakim jest zespół urbanistyczny miasta Zielona Góra, wpisany do rejestru zabytków pod nr 75 (decyzja z 07.11.1957r.) oraz 2183 (decyzja z 14.03.1975r.), roboty budowlane zawiązane z remontem i ociepleniem elewacji podlegają ochronie konserwatorskiej.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac zgodnie z treścią decyzji Miejskiego Konserwatora Zabytków na remont elewacji frontowej i budynku gospodarczego oraz termomodernizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kopernika 10 w Zielonej Górze (dz. nr 333/18) z dnia 17 grudnia 2025 r. znak: DI-KZ.4125.937.2025.KK oraz obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: ustawy z dnia 23.07.2003 roku o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1292 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 28.08.2019 roku zmieniające go rozporządzenie w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich i badań konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków albo na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz robót budowlanych, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, a także badań archeologicznych i poszukiwań zabytków (Dz. U. z 2021 r. poz. 81).

Parametry techniczne budynku:
• Długość budynku - elewacja frontowa - L = 12,73m
• Wysokość elewacji frontowej do gzymsu : - H1 10,05m
• Pow. zabudowy – budynek istniejący - PBM = 147,00m2
• Pow. zabudowy – bud. gospodarczy - PBG = 14,80m2
• Liczba kondygnacji - 3 w tym częściowo użytkowe poddasze
• Podpiwniczenie - częściowe
• Liczba klatek schodowych - 1

Dostęp dla osób niepełnosprawnych: bezpośrednie wejście do części mieszkalnej od strony elewacji frontowej.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Uwaga:
a) Zamawiający informuje, iż dołączone przedmiary pełnią funkcję pomocniczą. W celu dokonania pełnej wyceny robót Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentacją projektową, STWiOR oraz zapisami SWZ. Wykonawca nie ma obowiązku załączenia kosztorysów do oferty.
b) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do nazw producentów, produktów, typów urządzeń, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny". Jeżeli wskazano normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 4-6 ustawy Prawo zamówień publicznych, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawcy przysługuje prawo zastąpienia ich przez materiały, urządzenia o co najmniej równoważnych parametrach technicznych pod warunkiem osiągnięcia założonych standardów technicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, składając z ofertą odpowiednie dokumenty, z których jednoznacznie będzie wynikać spełnianie minimalnych parametrów technicznych określonych w dokumentacji. Udowodnienie równoważności leży po stronie Wykonawcy. Brak w ofercie dokumentów potwierdzających równoważność materiałów, urządzeń, rozwiązań stanowić będzie domniemanie zaoferowania rozwiązań określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
c) Określenie kryterium równoważności zostało wskazane w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 451417,01 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Zadanie nr 3: Remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Aleja Niepodległości 16 w Zielonej Górze (rejestr zabytków nr 2556).
Budynek położony jest w Zielonej Górze na działce nr 140/2 przy Al. Niepodległości nr 16. Obiekt jest wpisany jest do Rejestru Zabytków Województwa Lubuskiego pod nr 2556 i podlega ochronie konserwatorskiej.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac zgodnie z treścią decyzji Miejskiego Konserwatora Zabytków na remont elewacji z dnia 09.11.2020 r., znak: DI-KZ.4125.661.2020.BCz, decyzji Miejskiego Konserwatora Zabytków z dnia 24.09.2025 r., znak: DI-KZ.4125.719.2025.KM oraz obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: ustawy z dnia 23.07.2003 roku o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1292 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 28.08.2019 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich i badań konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków albo na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz robót budowlanych, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, a także badań archeologicznych i poszukiwań zabytków (Dz. U. z 2021 r. poz. 81).

Parametry techniczne budynku:
• Długość elewacji frontowej od Al. Niepodległości - L = 22,12m
• Długość elewacji bocznej od ul. Dr Pieniężnego - S = 14,80m
• Wysokość elewacji frontowej / wys. z kopułą: - H1/H2 = 11,77m / 19,79m
• Kubatura budynku: - V = 5064,00m3
Dostęp dla osób niepełnosprawnych: główne wejście do budynku od strony Al. Niepodległości, wejścia do lokali użytkowych i na zaplecze - od strony pozostałych elewacji, wejścia położone są na różnych poziomach ( 1 do 4 stopni ) Dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych - za pomocą przenośnego urządzenia oraz osób trzecich.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Uwaga:
a) Zamawiający informuje, iż dołączone przedmiary pełnią funkcję pomocniczą. W celu dokonania pełnej wyceny robót Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentacją projektową, STWiOR oraz zapisami SWZ. Wykonawca nie ma obowiązku załączenia kosztorysów do oferty.
b) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do nazw producentów, produktów, typów urządzeń, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny". Jeżeli wskazano normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 4-6 ustawy Prawo zamówień publicznych, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawcy przysługuje prawo zastąpienia ich przez materiały, urządzenia o co najmniej równoważnych parametrach technicznych pod warunkiem osiągnięcia założonych standardów technicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, składając z ofertą odpowiednie dokumenty, z których jednoznacznie będzie wynikać spełnianie minimalnych parametrów technicznych określonych w dokumentacji. Udowodnienie równoważności leży po stronie Wykonawcy. Brak w ofercie dokumentów potwierdzających równoważność materiałów, urządzeń, rozwiązań stanowić będzie domniemanie zaoferowania rozwiązań określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
c) Określenie kryterium równoważności zostało wskazane w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1043447,57 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Zadanie nr 4: Remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Kupieckiej 3 w Zielonej Górze (rejestr zabytków nr L – 6/99).
Budynek położony jest przy ul. Kupieckiej nr 3 w Zielonej Górze, wpisany jest do rejestru zabytków pod nr L-6/99 i podlega ochronie konserwatorskiej.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac zgodnie z treścią decyzji Miejskiego Konserwatora Zabytków na remont elewacji i sieni wraz z częściową termomodernizacją z dnia 2 września 2025 r. znak: DI-KZ.4125.619.2025.KK oraz obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności: ustawy z dnia 23.07.2003 roku o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1292 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 28.08.2019 roku zmieniające go rozporządzenie w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich i badań konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków albo na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz robót budowlanych, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, a także badań archeologicznych i poszukiwań zabytków (Dz. U. z 2021 r. poz. 81).

Parametry techniczne budynku:
• Pow. zabudowy - PZ = 172,40m2
• Powierzchnia działki - Pdz = 208,00m2
• Kubatura budynku - V = 2586,00m3
• Wysokość do gzymsu - H1 = 12,66m
• Szerokość elewacji frontowej - L f = 10,04m
• Liczba mieszkań - M - 5
• Liczba lokali usługowych - L - 1
• Liczba klatek schodowych - 1

Dostęp dla osób niepełnosprawnych: wejście do części mieszkalnej od strony sieni z jednym stopniem, do lokalu użytkowego z chodnika ul. Kupieckiej prowadzą 3 stopnie. Nie ma możliwości wykonania podjazdu dla osób na wózkach.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Uwaga:
a) Zamawiający informuje, iż dołączone przedmiary pełnią funkcję pomocniczą. W celu dokonania pełnej wyceny robót Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentacją projektową, STWiOR oraz zapisami SWZ. Wykonawca nie ma obowiązku załączenia kosztorysów do oferty.
b) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do nazw producentów, produktów, typów urządzeń, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny". Jeżeli wskazano normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 4-6 ustawy Prawo zamówień publicznych, podano je dla określenia wymaganego standardu technicznego, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawcy przysługuje prawo zastąpienia ich przez materiały, urządzenia o co najmniej równoważnych parametrach technicznych pod warunkiem osiągnięcia założonych standardów technicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, składając z ofertą odpowiednie dokumenty, z których jednoznacznie będzie wynikać spełnianie minimalnych parametrów technicznych określonych w dokumentacji. Udowodnienie równoważności leży po stronie Wykonawcy. Brak w ofercie dokumentów potwierdzających równoważność materiałów, urządzeń, rozwiązań stanowić będzie domniemanie zaoferowania rozwiązań określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
c) Określenie kryterium równoważności zostało wskazane w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 800227,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497237,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497237,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 497237,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo - Budowlany "GORBACZ" Marzena Gorbacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291608193

7.3.3) Ulica: Zimna 5B

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-707

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 497237,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 453600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane "ROMEK" Roman Reimann

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9231484066

7.3.3) Ulica: ul. Główna 49

7.3.4) Miejscowość: Żodyń, Siedlec

7.3.5) Kod pocztowy: 64-212

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1055656,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1055656,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1055656,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo - Budowlany "GORBACZ" Marzena Gorbacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291608193

7.3.3) Ulica: Zimna 5B

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-707

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1055656,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 798900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 798900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 798900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane "ROMEK" Roman Reimann

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9231484066

7.3.3) Ulica: ul. Główna 49

7.3.4) Miejscowość: Żodyń, Siedlec

7.3.5) Kod pocztowy: 64-212

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 798900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane