Budowa połączenia ronda w rejonie Centrum Handlowego z ul. Cielmicką w Tychach

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324150
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 09:55
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69b280ac-01da-43e3-acce-e6a052b37872
Identyfikator
6462447307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUkładanie kabliInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

INFRAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBojszowy, PL · lot 0
8 766 053,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324150 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa połączenia ronda w rejonie Centrum Handlowego z ul. Cielmicką w Tychach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzuim-tychy.logintrade.net/zapytania_email,230648,90a46cb17db67cfabfd7e2c3e9d14b61.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa połączenia ronda w rejonie Centrum Handlowego z ul. Cielmicką w Tychach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69b280ac-01da-43e3-acce-e6a052b37872

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045885/24/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Budowa połączenia ronda w rejonie Centrum Handlowego z ul. Cielmicką

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237525

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 19/DZP/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12624949,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres robót obejmuje:
1.1. Roboty drogowe, w tym:
- koszt dostosowań do wymagań ogólnych (koszt dostosowania się do wymagań ogólnych umowy i wymagań ogólnych zawartych w Specyfikacjach technicznych, opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu, ustawienie i demontaż TOR, nadzory branżowe, obsługa laboratoryjna),
- roboty geodezyjne (roboty pomiarowe, geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, wykonanie aktualizacji elektronicznej drogowej (EDIOM),zmiana użytków gruntowych, wznowienie/przeniesienie znaków osnowy geodezyjnej,
- rozbiórki elementów dróg i ulic, ogrodzeń,
- usunięcie drzew i krzewów,
- roboty ziemne (zdjęcie warstwy humusu, wykopy, nasypy),
- budowa jezdni z betonu asfaltowego wraz z warstwami konstrukcyjnymi,
- budowa chodników z kostki brukowej betonowej wraz z warstwami konstrukcyjnymi,
- budowa drogi dla rowerów DDR z betonu asfaltowego wraz z warstwami konstrukcyjnymi,
- budowa chodników na zjazdach z kostki brukowej betonowej wraz z warstwami konstrukcyjnymi,
- budowa zjazdów z kostki brukowej betonowej wraz z warstwami konstrukcyjnymi,
- krawężniki betonowe i kamienne, obrzeża betonowe,
- oznakowanie pionowe i poziome,
- montaż urządzeń BRD,
- zieleń (humusowanie, sadzenie zieleni niskiej),
- umocnienie skarp i dna rowów, włączenie drenów,
- przepusty,
- montaż tablicy informacyjnej o dofinansowaniu.

1.2. Roboty branżowe, w tym:
- Kanalizacja deszczowa, w tym:
• roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe),
• roboty ziemne,
• roboty montażowe (kanały z rur fi 200 mm i 315 mm, studnie rewizyjne, studzienki ściekowe),
• roboty odbiorowe (teleinspekcja, próby wodne szczelności kanałów, regulacja studni).
- Kanalizacja sanitarna, w tym:
• renowacja kolektorów i studni,
• regulacja studni,
• roboty odbiorowe (teleinspekcja).
- Gazociąg w tym:
• roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe),
• roboty ziemne,
• roboty montażowe (montaż rurociągów 160 mm, 90 mm, rury osłonowe PE 250 mm, PVC 110 mm, kształtki, płozy dystansowe, manszety, oznakowanie trasy gazociągu),
• roboty odbiorowe (próby szczelności gazociągów).
- Oświetlenie uliczne, w tym:
• linii kablowa wraz z robotami towarzyszącymi,
• montaż słupów oświetleniowych aluminiowych anodowanych i opraw oświetleniowych wraz z robotami towarzyszącymi,
• roboty pomiarowe.
- Przebudowa sieci energetycznych SN i nN, w tym:
• przebudowa sieci elektroenergetycznej wraz z robotami towarzyszącymi,
- Budowa kanału technologicznego, w tym:
• budowa kanalizacji kablowej KTu i KTp wraz ze studniami i robotami towarzyszącymi.
- Przebudowa i zabezpieczenie infrastruktury telekomunikacyjnej w tym:
• przebudowa rurociągu wraz z robotami towarzyszącymi,
• przebudowa kabli światłowodowych wraz z robotami towarzyszącymi,
• przebudowa sieci nadziemnej wraz z robotami towarzyszącymi.

Szczegółowy opis zamówienia oraz sposób jego wykonania określony jest w Kosztorysie ofertowym oraz Dokumentacji projektowej, opracowanych dla potrzeb niniejszego zamówienia stanowiących odpowiednio załącznik nr 2 i 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45314310-7 - Układanie kabli

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8766053,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12476437,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8766053,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRAX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462954814

7.3.3) Ulica: Kolonia Leśna 12

7.3.4) Miejscowość: Bieruń

7.3.5) Kod pocztowy: 43-155

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8766053,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane