Budowa kolumbarium

GMINA MIASTA RYPIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324194
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 10:04
Lokalizacja
Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25b2126a-beac-4931-b0b2-26271e8ab193
Identyfikator
8921000795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoZbrojenieBetonowanie konstrukcjiKamieniarskie roboty wykończenioweRoboty izolacyjneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychLampy i oprawy oświetlenioweRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

CLOON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonin, PL · lot 0
499 644,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324194 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA RYPIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 40

1.5.2.) Miejscowość: Rypin

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.turalski@rypin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1291395

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kolumbarium

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25b2126a-beac-4931-b0b2-26271e8ab193

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069178/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa kolumbarium

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191104

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kolumbarium na terenie Cmentarza Komunalnego w Starorypinie Prywatnym (Etap I) na części działki nr 56/2.
2. Niniejsze zamówienie obejmuje wykonanie wyłącznie I etapu (wydzielonego na załączonej dokumentacji projektowej), w zakres którego wchodzi:
1) Wykonanie dwóch kolumbariów 72-niszowych oraz jednego 60-niszowego. Każdy z obiektów wzniesiony będzie na planie prostokąta. Kolumbaria składać się będą z fundamentów stanowiących podstawę oraz zespołu prefabrykatów żelbetowych o wymiarach 50 x 115 x 184,5 cm każdy. W każdym z prefabrykatów zlokalizowanych jest 6 nisz o minimalnych wymiarach 40,5 x 40,5 cm i spadku 1st.
a) charakterystyka techniczna – kolumbarium 72-niszowe:
- wymiary podestu – 124 x 714 cm,
- wymiary konstrukcji żelbetowej – 100 x 690 cm,
- okładzina ścian prefabrykatów – płytki granitowe szlifowane/płomieniowane gr. 1,5 cm, kamień Bianco Crystal lub Strzegom, w sąsiedztwie nisz wykonać otwory montażowe,
- okładzina podestu – płytka granitowa polerowana gr. 1,5 cm, kamień granit czarny,
- półki i parapety – płyta granitowa polerowana gr. 3 cm fazowana z kapinosem, kamień granit czarny,
- zadaszenie – płyta granitowa polerowana gr. 3 cm, szer. 130 cm, fazowana z kapinosem, kamień granit czarny,
- płyta nagrobna – granit polerowany gr. 2 cm zamykająca nisze,
- w szczytach profil dylatacyjny ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej o szer. 2 cm.
b) charakterystyka techniczna – kolumbarium 60-niszowe:
- wymiary podestu – 124 x 599 cm,
- wymiary konstrukcji żelbetowej – 100 x 575 cm,
- okładzina ścian prefabrykatów - płytki granitowe szlifowane/płomieniowane gr. 1,5 cm, kamień Bianco Crystal lub Strzegom, w sąsiedztwie nisz wykonać otwory montażowe,
- okładzina podestu – płytka granitowa polerowana gr. 1,5 cm, kamień granit czarny,
- półki i parapety – płyta granitowa polerowana gr. 3 cm fazowana z kapinosem, kamień granit czarny,
- zadaszenie – płyta granitowa polerowana gr. 3 cm, szer. 130 cm, fazowana z kapinosem, kamień granit czarny
- płyta nagrobna - granit polerowany gr. 2 cm zamykająca nisze,
- w szczytach profil dylatacyjny ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej o szer.2cm.
2) Montaż 4 ławek bez oparcia o konstrukcji metalowej z siedziskiem drewnianym o parametrach:
a) szerokość siedziska min. 38cm,
b) wysokość ławki 42- 45 cm,
c) długość 180 cm,
d) konstrukcja ławki stalowa, ocynkowana, malowana proszkowo w kolorze czarnym,
e) minimalna szerokość profilu 40 mm,
f) siedzisko z listew wykonanych z drewna iglastego lub liściastego o gr. min. 4 cm, impregnowane i malowane w kolorze brązowym.
3) Wykonanie rabat roślinnych, w tym:
a) 2 szt. o wym. 60 x 180 cm, 2 szt. o wym. 60 x 200cm i 1szt. o wym. 60 x 272 cm z nasadzeniami roślin w łącznej ilości:
- 12 szt. krzewów gat. jałowiec płożący Lime glow (średnica sadzonki min. 30 cm),
- 12 szt. krzewów gat. Cis pospolity Fastigiata (wysokość sadzonki min. 60 cm).
b) rabaty należy ograniczyć obrzeżami chodnikowymi 8 x 30 cm w kolorze szarym, ułożonymi na ławie betonowej z oporem,
c) nasadzenia należy wykonać w warstwie żyznej gleby okrytej geowłówkniną o gramaturze min. 100 g/m2 i obsypanej grysem granitowym „dalmatyńczyk” o uziarnieniu 16-22 mm. Grubość obsypki granitowej 4 cm.
4) Demontaż istniejącego utwardzenia z kostki brukowej typu behaton o powierzchni 4,1 m2.
5) Utwardzenie terenu kostką brukową z hydrofugą o powierzchni 139,23 m2. Na dojściach do kolumbariów chodniki z kostki brukowej wibroprasowanej gr. 8 cm w kolorze szarym, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 3-4 cm, warstwie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm o gr. 20 cm i warstwie odsączająco-wyrównującej z piasku zagęszczonego o gr. 10 cm. Kostka brukowa z poszerzoną spoiną o szer.min. 3 cm (hydrofuga) z wypełnieniem glebą i obsiewem trawą. Chodniki ograniczone obrzeżami chodnikowymi 8x30 cm w kolorze szarym, ułożonymi na ławie betonowej z oporem.
6) Wykonanie instalacji elektrycznych z oświetleniem obiektów wykonywanych w I etapie. Realizacja oświetlenia obiektów kolumbarium w postaci 16 szt. lamp najazdowych LED do montażu przelotowego w gruncie lub kostce brukowej, IP67, 2700-3000K, o mocy ok. 10 W wraz z niezbędnymi instalacjami przewidzianymi w I etapie budowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa w zakresie etapu I, która zawiera również dokument wprowadzający uzupełniania i uszczegółowienia do dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499644,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499644,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cloon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302695362

7.3.4) Miejscowość: Konin

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499644,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane