Poprawa jakości wody na terenie Gminy Abramów poprzez modernizację SUW w miejscowości Wolica
GMINA ABRAMÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324231
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324231/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:13
- Lokalizacja
- Abramów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc79b047-5600-405c-8c2b-f029b997e15c
- Identyfikator
- 7141996761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324231 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa jakości wody na terenie Gminy Abramów poprzez modernizację SUW
w miejscowości Wolica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ABRAMÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 2
1.5.2.) Miejscowość: Abramów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-143
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@abramow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugabramow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc79b047-5600-405c-8c2b-f029b997e15c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa jakości wody na terenie Gminy Abramów poprzez modernizację SUWw miejscowości Wolica
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc79b047-5600-405c-8c2b-f029b997e15c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324231
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067850/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Poprawa jakości wody na terenie Gminy Abramów poprzez modernizację SUW w miejscowości Wolica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa jakości wody na terenie Gminy Abramów poprzez modernizację SUW w miejscowości Wolica” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet: Ochrona zasobów środowiska i klimatu Działanie: Zrównoważona gospodarka wodno-ściekowa w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253689
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych dla inwestycji pn. „Poprawa jakości wody na terenie Gminy Abramów poprzez modernizację SUW w miejscowości Wolica”.
4.2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem:
1. Wymiana rur PVC na rury ze stali kwasoodpornej w budynku SW,
2. Wymiana instalacji i armatury sterującej pracą i płukaniem filtrów z przeniesieniem szafy sterujące do dyżurki,
3. Zasuwy po demontażu poddane będą oględzinom i zostaną zamontowane w nowej instalacji,
4. wymiana zbiornika aeratora,
5. Filtry po opróżnieniu ze złoża zostaną poddane oględzinom, oczyszczeniu
i ewentualnej naprawie. Następnie zostaną zasypane nowym złożem
o dotychczasowej charakterystyce,
6. Przebudowa instalacji filtracyjnej będzie prowadzona przy maksymalnym zachowaniu ciągłości pracy przynajmniej jednego stopnia,
7. Na odpływie popłuczyn zainstalować zbiornik kontrolno pomiarowy,
8. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
9. Instalację elektryczną i sterowniczą dostosować do wprowadzonych zmian urządzeń i instalacji,
10. Wymiana pomp głębinowych, zaworów zwrotnych oraz rurociągów tłocznych
w studniach,
11. Wymiana części stolarki, konstrukcje wsporcze, naprawa wykładzin ścian i posadzki po zmianach instalacji i urządzeń (w tym instalacji fotowoltaicznej) oraz malowanie pomieszczeń.
12. wykonanie fundamentów pod projektowane urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1165425,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2419069,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1165425,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MDI Lublin Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MD Instalacje Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123451287
7.3.3) Ulica: T. Zana 43
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-601
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1165425,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |