Modernizacja dojść do przystani kajakowej

Gmina Wąsosz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324257
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 10:19
Lokalizacja
Wąsosz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc3d95ce-9bc1-4689-824f-debfe2c7e85e
Identyfikator
6931940501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ ĆWIKWińsko, PL · lot 0
113 887,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324257 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dojść do przystani kajakowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąsosz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050617

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 17

1.5.2.) Miejscowość: Wąsosz

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-210

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 65 54 38 50

1.5.8.) Numer faksu: 65 54 3708

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wasosz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasosz.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platforazakupowa.pl pod adresem platformazakupowa.pl/pn/wasosz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dojść do przystani kajakowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc3d95ce-9bc1-4689-824f-debfe2c7e85e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119622/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja dojść do przystani kajakowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. Modernizacja dojść do przystani kajakowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie realizacji przedmiotowego zadania został określony w przedmiarze załączonym do postępowania oraz dokumentacji technicznej.
Roboty muszą być wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami, normami, specyfikacją techniczną odbioru i wykonania robót oraz na ustalonych w umowie warunkach.
Wszystkie zamontowane materiały posiadać winny niezbędne atesty i deklaracje dopuszczające je do stosowania w budownictwie.
2. Każdy oferent przed złożeniem oferty winien szczegółowo zapoznać się z dokumentacją projektową w celu dokładnej analizy rzeczowego zakresu robót i uwzględnienie ewentualnych robót koniecznych do wykonania, a nie wynikających wprost z dokumentacji projektowej.
3. UWAGA!!! OBOWIĄZKOWA WIZJA LOKALNA:
Zamawiający zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej i sprawdzeniu dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia.
1) Wykonawca po odbyciu wizji lokalnej otrzyma potwierdzenie, którego kopię winien załączyć do
Oferty,
2) Ofertę mogą składać jedynie Wykonawcy biorący udział w wizji lokalnej,
3) Oferty, które zostaną złożone bez odbycia wizji lokalnej zostaną odrzucone zgodnie z art. 226
ust.1 pkt 18 ustawy Pzp,
4) Wizję terenową (lokalną) Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić z udziałem Pracownika Zamawiającego. Wizja lokalna odbędzie się w dniach 01.06.2026 – 03.06.2026 r. Termin wizji lokalnej Wykonawca zobowiązany jest ustalić z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92591,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92591,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Ćwik

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Ćwik” T. Ćwik, J. Ćwik, K. Ćwik-Popadiuk spółka cywilna – ul. Mickiewicza 24, 56-160 Wińsko ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9171000767

7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 24

7.3.4) Miejscowość: Wińsko

7.3.5) Kod pocztowy: 56-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113887,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane