„Modernizacja pomieszczenia wodolecznictwa II w Zakładzie Przyrodoleczniczym Szpitala Uzdrowiskowego ,, Willa Fortuna” - s.p.z.o.z. ”
Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna s.p.z.o.z.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00519605
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00519605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-27 11:02
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4bf220a-5a9c-4ca6-9a16-1687ba6e0584
- Identyfikator
- 6711565917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00519605 z dnia 2024-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pomieszczenia wodolecznictwa II w Zakładzie Przyrodoleczniczym Szpitala Uzdrowiskowego ,, Willa Fortuna” - s.p.z.o.z. ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna s.p.z.o.z.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330922037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rafińskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48943522146
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bpalacz@willafortuna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wwwwillafortuna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4bf220a-5a9c-4ca6-9a16-1687ba6e05841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja pomieszczenia wodolecznictwa II w Zakładzie Przyrodoleczniczym Szpitala Uzdrowiskowego ,, Willa Fortuna” - s.p.z.o.z. ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4bf220a-5a9c-4ca6-9a16-1687ba6e0584
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WF/08/2024/BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 217777,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Remont pomieszczenia wodolecznictwa II w Zakładzie Przyrodoleczniczym Szpitala Uzdrowiskowego ,, Willa Fortuna” - s.p.z.o.z. ”
)Szczegółowy zakres robót określa opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 6 do SWZ, przedmiar robót - Załącznik nr 7 do SWZ, projekt przebudowy pomieszczeń Załącznik nr 8 do SWZ, warunki techniczne wykonania i odbioru robót -Załącznik nr 9 do SWZ.
Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - projekt umowy w sprawie zamówienia publicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217777,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249892,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217777,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. SAVI -POL Zbigniew Sawicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320656046
7.3.3) Ulica: Karścino 26 lok 2
7.3.4) Miejscowość: Karścino
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217777,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-14 do 2024-11-29| 2024-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |