Budowa Lokalnego Centrum Integracji w miejscowości Łuczynów
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324276
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:22
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1e2f98b-9678-43ab-90e1-e4a5037342d6
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324276 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Lokalnego Centrum Integracji w miejscowości Łuczynów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Lokalnego Centrum Integracji w miejscowości Łuczynów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1e2f98b-9678-43ab-90e1-e4a5037342d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027614/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa świetlicy w miejscowości Łuczynów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
dofinansowanie w ramach wdrożenia Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez LGD „Puszcza Kozienicka” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 dla interwencji I.13.I LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażania LSR,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.40.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku lokalnego centrum integracji w m. Łuczynów wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Zakres robót obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych związanych z realizacją zadania,
w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej, obsługę i inwentaryzację geodezyjną, dostawę i montaż osprzętu i wyposażenia oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego dokumentów o dopuszczeniu obiektu do użytkowania.
1.1. W ramach zadania przewiduje się:
1) budowę budynku wyposażonego w instalację:
a. wody zimnej i ciepłej wody użytkowej,
b. kanalizacji sanitarnej,
c. centralnego ogrzewania,
d. elektroenergetyczną – oświetlenia podstawowego, gniazd wtyczkowych, ochrony od porażeń, połączeń wyrównawczych, ochrony przeciwprzepięciowej, ochrony odgromowej i fotowoltaiczną,
e. wentylacji grawitacyjnej,
f. klimatyzacji,
g. oświetlenia,
h. odgromową,
2) wykonanie miejsc postojowych oraz miejsca na odpady stałe,
3) wykonanie ciągu pieszego (komunikacyjnego),
4) wykonanie przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej,
5) dostawę i montaż wyposażenia obiektu,
6) uzyskanie wymaganych przepisami uzgodnień, pozwoleń, zgłoszeń,
7) prace przygotowawcze oraz prace porządkowe,
8) wykonanie wymaganych przepisami prób i badań, uruchomienie instalacji,
9) opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z powykonawczą inwentaryzacją geodezyjną,
10) przeszkolenie użytkownika w zakresie użytkowania wbudowanych instalacji,
11) zapewnienie w okresie gwarancji usługi serwisowej, okresowej kontroli wykonanych robót, urządzeń i instalacji zgodnie z zalecaniami producentów zamontowanych urządzeń,
12) inne roboty i prace niezbędne do wykonania przedmiotu umowy,
13) zawiadomienia o zakończeniu robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Zakres robót określony w ust. 1 nie wyczerpuje opisu zakresu robót przewidzianych do wykonania i stawianych wymagań. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują dokumentacje projektowe i Szczegółowe specyfikacje techniczne, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. Sposób i warunki realizacji zamówienia określa zał. nr 9 do SWZ - Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
42511110-5 - Pompy grzewcze
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 778000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1457624,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 778000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARBUD -Usługi Budowlane Marek Żak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121488097
7.3.3) Ulica: Górczewska 200/65
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-460
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 778000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |