Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Oddziału Terenowego Telewizja Polska S.A. w likwidacji w Katowicach.
"TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324280
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:23
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-091e8c96-6331-48de-90fb-b8dea2c743b1
- Identyfikator
- 5210412987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
Wykonawcy
1 przyznane
TAURON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
308 619,12 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324280 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Oddziału Terenowego Telewizja Polska S.A. w likwidacji w Katowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W KATOWICACH
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010418973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Telewizyjna 1
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-151
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: zamowieniapubliczne.katowice@tvp.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowieniapubliczne.katowice@tvp.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne.katowice@tvp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: katowice.tvp.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
media
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
media publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Oddziału Terenowego Telewizja Polska S.A. w likwidacji w Katowicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-091e8c96-6331-48de-90fb-b8dea2c743b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Firma TAURON Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie jest jedynym wykonawcą, który może świadczyć usługi dystrybucji energii elektrycznej na rzecz Oddziału, ponieważ Oddział posiada przyłącze elektryczne obsługiwane wyłącznie przez firmę TAURON Dystrybucja S.A.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TXTT/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 250909,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Oddziału Terenowego TVP S.A. w likwidacji w Katowicach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAURON Dystrybucja S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110202860
7.3.3) Ulica: Podgórska 25 a
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-035
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 308619,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2027-06-30| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |