Przygotowanie,wdrożenie polityk zarzadzania bezpieczeństwem informacji. Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa, Przeprowadzenie audytu zgodności ISO 27001 dla USK2 UM w Łodzi
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324302
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324302/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:27
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c75ee267-0e0a-4bed-9dcc-abda13fcb1be
- Identyfikator
- 7272392503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324302 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie,wdrożenie polityk zarzadzania bezpieczeństwem informacji.
Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa, Przeprowadzenie audytu zgodności ISO 27001 dla USK2 UM w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471208164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 113
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-549
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.staniszewska@usk2.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usk2.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/usk2_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie,wdrożenie polityk zarzadzania bezpieczeństwem informacji.Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa, Przeprowadzenie audytu zgodności ISO 27001 dla USK2 UM w Łodzi
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c75ee267-0e0a-4bed-9dcc-abda13fcb1be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324302
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001814/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa infrastruktury Zamawiającego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„ Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, Nr Umowy: KPOD.07.03-IP.10-0241/25/KPO/58/2025/4612.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242546
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 48/TP/ZP/U/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:Pakiet 1: Przygotowanie i wdrożenie 9 polityk zarzadzania bezpieczeństwem informacji. w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 2: Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa infrastruktury Zamawiającego. w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).4.5.3.) Główny kod CPV: 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 3: Przeprowadzenie audytu zgodności ISO 27001 z testami bezpieczeństwa.w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).4.5.3.) Główny kod CPV: 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie za-mówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne:
W dokumentach zamówienia Zamawiający określił termin realizacji usługi na dzień 15 czerwca 2025 r. Na dzień po-dejmowania niniejszej decyzji postępowanie znajduje się nadal na etapie badania i oceny ofert. Zamawiający nie zakończył jeszcze weryfikacji ofert oraz nie wystąpił do wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, o złożenie podmioto-wych środków dowodowych.
W postępowaniu zostało złożonych kilka ofert. Po dokonaniu wyboru oferty najkorzystniejszej wykonawcom będzie przysługiwał ustawowy termin na wniesienie odwołania. Uwzględniając czas niezbędny do zakończenia badania ofert, w tym wezwania do złożenia podmiotowych środków dowodowych, ich weryfikacji, dokonania wyboru oferty najkorzystniejszej oraz upływu terminu na wniesienie odwołania, zawarcie umowy i realizacja zamówienia w terminie określonym w dokumentach zamówienia nie są możliwe.
Powyższa okoliczność powoduje, że postępowanie obarczone jest wadą niemożliwą do usunięcia na obecnym etapie jego prowadzenia, a zawarcie umowy zgodnej z warunkami określonymi w dokumentach zamówienia nie jest możliwe.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70110,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118000,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie za-mówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne:
W dokumentach zamówienia Zamawiający określił termin realizacji usługi na dzień 15 czerwca 2025 r. Na dzień podejmowania niniejszej decyzji postępowanie znajduje się nadal na etapie badania i oceny ofert. Zamawiający nie zakończył jeszcze weryfikacji ofert oraz nie wystąpił do wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, o złożenie podmiotowych środków dowodowych.
W postępowaniu zostało złożonych kilka ofert. Po dokonaniu wyboru oferty najkorzystniejszej wykonawcom będzie przysługiwał ustawowy termin na wniesienie odwołania. Uwzględniając czas niezbędny do zakończenia badania ofert, w tym wezwania do złożenia podmiotowych środków dowodowych, ich weryfikacji, dokonania wyboru oferty najkorzystniejszej oraz upływu terminu na wniesienie odwołania, zawarcie umowy i realizacja zamówienia w terminie określonym w dokumentach zamówienia nie są możliwe.
Powyższa okoliczność powoduje, że postępowanie obarczone jest wadą niemożliwą do usunięcia na obecnym etapie jego prowadzenia, a zawarcie umowy zgodnej z warunkami określonymi w dokumentach zamówienia nie jest możliwe.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72127,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303810,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17527,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365310,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88461,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Efigo Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542760427
7.3.3) Ulica: Kopernika 8/6
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-064
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88461,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |