„Remont częściowy budynku nr 130 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B”
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324326
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324326/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:33
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78e9498e-e134-454a-8c48-916144ea7b87
- Identyfikator
- 5791927841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324326 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont częściowy budynku nr 130 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/22blt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont częściowy budynku nr 130 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e9498e-e134-454a-8c48-916144ea7b87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324326
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119789/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont częściowy budynku nr 130 kompleks wojskowy w 49 Blot. Pruszcz Gdański.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233102
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.37.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 875703,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont częściowy budynku nr 130 w kompleksie wojskowym w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B.
Zakres robót:
Zamówienie podstawowe:
Remont pomieszczeń 109-123 korytarza nr 4,5 I piętra oraz częściowy Umywalni nr 1,2 III piętra w budynku nr 130
- zerwanie posadzek z wykładzin PCV (pomieszczenia) i płytek ceramicznych (korytarze)
- demontaż starych drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami,
- rozebranie murowanych ścianek działowych oraz poszerzenie otworów drzwiowych
- wykonanie podkładu wyrównującego i wygładzającego z zapraw cementowych samopoziomujących,
- wykonanie systemowych ścianek działowych z płytk K-G na ruszcie stalowym,
- montaż nowych stalowych drzwi wewnętrznych z wyposażeniem
- zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian w ww. pomieszczeniach korytarzach,
- wykonanie nowych tynków cementowo-wapiennych w ościeżach drzwi,
- gruntowanie tynków preparatami gruntującymi pod gładzie gipsowe na tynkach,
- wykonanie tynków wyrównujących i gładzi gipsowej na ścianach i sufitach ww. pomieszczeń,
- dwukrotne malowanie podłoży gipsowych farbami emulsyjnymi lateksowymi,
- przygotowanie podkładu i wykonanie okładzin ścian z pasów z wykładziny PCV
- wykonanie obłożenia posadzek wykładziną dywanową, PCV i płytkami gresowymi ,
- montaż sufitu podwieszonego nad korytarzem nr 4,5 oraz wymiana płyt sufitowych 60x60 cm w umywalniach nr 1,2 III piętra
W robotach elektrycznych:
- wykonanie nowej p/t i n/t instalacji elektrycznej (wymiana starej instalacji elektrycznej na nową),
- dostawa i montaż opraw oświetlenia,
- dostawa i montaż nowego osprzętu (gniazdka, włączniki, itd.),
- montaż rozdzielnic kondygnacyjnych z podłączeniem nowych i starych obwodów,
- instalacja systemowych kanałów PCV i stalowych korytach podsufitowych (korytarze 3,4,5) z montażem w nich gniazd zasilania elektrycznego w tym gniazd DATA, oraz gniazd RJ 45 do instalacji telefonicznej i RJ45 teleinformatycznej,
- instalacja przewodów instalacji elektrycznej, teleinformatycznej i telefonicznej w kanałach PCV (pomieszczenia) i stalowych korytach podsufitowych (korytarze 3,4,5).
- podłączenie nie wymienianych obwodów do nowych rozdzielnic.
W robotach sanitarnych:
- wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej podłączenia 3 zlewów.
Materiały inwestora
Zamówienie podstawowe:
1 kształtowniki z blachy - kątownik przyścienny - szt. 11,0000
2 narożniki ochronne - m 66,0000
3 płytki kamionkowe gres gris Domino 33,3x33,3 - m2 309,0927
4 płyty z włókien mineralnych o wym. 60x60x1,5 cm - szt. 93,0000
5 profil ścienny do płyt G-K U100 - m 21,0000
6 profil główny T24/33 - szt 15,0000
7 profil poprzeczny o długości 60 cm T24/60 - szt. 92,0000
Pozostałe materiały dostarcza Wykonawca robót.
1. Termin realizacji zamówienia :
a) Zamówienie podstawowe: 10 tygodni od dnia przekazania placu budowy
b) Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji: 10 tygodnie od dnia przekazania placu budowy, który nastąpi nie później niż do 12 tygodnia od dnia podpisania umowy.
2. Roboty budowlane mogą być prowadzone w dniach roboczych od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do godz. 15:30.
3. Miejsce wykonania zamówienia:
49. BLot w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Powstańców Warszawy 28 B.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45431000-7 - Kładzenie płytek
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 980375,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1353500,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 980375,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Usługowy ELKOR Helga Jakielska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921300231
7.3.3) Ulica: ul. Droga Owidzka 14
7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdańki
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 980375,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
wartość umowy:a) zamówienie podstawowe - 671.997,50 zł brutto
b) zamówienie prawo opcji - 308.378,32 zł brutto
razem: 980.375,82 zł brutto
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |