Dostawa sprzętu informatycznego w ramach III etapu projektu pn. „Gmina Skoki cyberbezpiecznym samorządem”
Gmina Skoki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324338
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324338/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:36
- Lokalizacja
- Skoki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36c02e1f-529d-4840-bc6a-a6a70e92d6b3
- Identyfikator
- 7661968104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Serwery plikówUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaPakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
Wykonawcy
2 przyznane
— · lot 0
AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKIPobiedziska, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324338 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego w ramach III etapu projektu pn. „Gmina Skoki cyberbezpiecznym samorządem”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skoki
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Skoki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciastowicza 11
1.5.2.) Miejscowość: Skoki
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-085
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 61 8925 800
1.5.8.) Numer faksu: 61 8925 803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-skoki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-skoki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umig_skoki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu informatycznego w ramach III etapu projektu pn. „Gmina Skoki cyberbezpiecznym samorządem”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36c02e1f-529d-4840-bc6a-a6a70e92d6b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324338
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040782/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu informatycznego w ramach III etapu projektu pn. „Gmina Skoki cyberbezpiecznym samorządem”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: „Gmina Skoki cyberbezpiecznym samorządem”. Grant przyznany został ze środków Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 451000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa macierzy, serwera i sprzętu sieciowego (zadanie 1)4.5.3.) Główny kod CPV: 48823000-3 - Serwery plików
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 390000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa oprogramowania do backupu i logów (zadanie 2)4.5.3.) Główny kod CPV: 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
4.5.5.) Wartość części: 61000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71070,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71070,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71070,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AT COMPUTERS JAKUB MROCZKOWSKI
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AT COMPUTERS PLUS BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773250961
7.3.3) Ulica: Poznańska 16
7.3.4) Miejscowość: Swarzędz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-020
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71070,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |