Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. MSWTCS, w podziale na 2 części.
MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324348
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:39
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1406525-6931-406a-a55f-2fa1e801ab44
- Identyfikator
- 6772351458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktyczneSprzęt elektronicznyPakiety oprogramowania edukacyjnegoPrzybory do laminowaniaMikroskopyMierniki elektroniczneUrządzenia do lutowania na miękko i na twardo
Wykonawcy
1 przyznane
ARTUR DYRDAMaków Podhalański, PL · lot 0
213 113,48 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324348 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. MSWTCS, w podziale na 2 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121385785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 23
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-003
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mcdn.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcdn.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13203121.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. MSWTCS, w podziale na 2 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1406525-6931-406a-a55f-2fa1e801ab44
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050037/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa pomocy dydaktycznych do istniejących w Ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, w ramach projektu Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół..
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego - CP4(f), Działanie 6.35 Transformacja cyfrowa szkół, Typ projektu A Systemowe wsparcie transformacji cyfrowej szkół. Operacja o znaczeniu strategicznym dla Małopolski.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 156084,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. „Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół” .4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 140747,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych pomocy dydaktycznych do istniejących w ośrodkach MCDN laboratoriów STEAM, na potrzeby projektu pn. „Małopolski system wspierania transformacji cyfrowej szkół” .4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
42994220-8 - Przybory do laminowania
38510000-3 - Mikroskopy
38552000-9 - Mierniki elektroniczne
42661000-7 - Urządzenia do lutowania na miękko i na twardo
4.5.5.) Wartość części: 15336,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213113,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213113,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213113,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: part-AD Artur Dyrda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521594068
7.3.3) Ulica: Grzechynia 768
7.3.4) Miejscowość: Maków Podhalański
7.3.5) Kod pocztowy: 34-220
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213113,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |