Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej ul. Piasta i ul. Okólnej w Milanówku.

Gmina Milanówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324376
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324376/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 10:46
Lokalizacja
Milanówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f00d0a0f-1291-4139-96f1-5e4b6f595828
Identyfikator
5291799245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324376 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej ul. Piasta i ul. Okólnej w Milanówku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milanówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 45

1.5.2.) Miejscowość: Milanówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-822

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227583061

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@milanowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milanowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://milanowek.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej ul. Piasta i ul. Okólnej w Milanówku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f00d0a0f-1291-4139-96f1-5e4b6f595828

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324376

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034827/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej ul. Piasta i ul. Okólnej w Milanówku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.13.2026.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 226500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej remontu/przebudowy ul. Piasta.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zgodnie z wymaganiami Umowy dokumentacji projektowej ul. Piasta w Milanówku w zakresie niezbędnym do dokonania skutecznego zgłoszenia robót budowlanych do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, na podstawie którego Zamawiający będzie mógł przystąpić do realizacji prac budowalnych (dalej: Skuteczne Zgłoszenie) w tym projekt budowlany oraz wykonanie przedmiaru i kosztorysu inwestorskiego a także Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych wraz z dokonaniem Skutecznego Zgłoszenia. W celu uniknięcia wątpliwości za Skuteczne Zgłoszenie uważa się takie, do którego właściwy organ nie wniósł sprzeciwu, z upływem terminu na jego wniesienie. Szczegóły znajdują się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 96500 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej w tym z projektem urządzeń odwodniających.
Przedmiot Umowy obejmuje wykonanie zgodnie z wymaganiami umowy dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy ul. Okólnej wraz z urządzeniami odwadniającymi w zakresie niezbędnym do dokonania skutecznego zgłoszenia robót budowlanych do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej lub Pozwolenia na budowę, na podstawie którego Zamawiający będzie mógł przystąpić do realizacji prac budowalnych (dalej: Skuteczne Zgłoszenie) wraz z dokonaniem Skutecznego Zgłoszenia oraz wykonanie przedmiaru i kosztorysu inwestorskiego a także Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. W celu uniknięcia wątpliwości za Skuteczne Zgłoszenie uważa się takie, do którego właściwy organ nie wniósł sprzeciwu, z upływem terminu na jego wniesienie.
Szczegóły Zamawiający opisał w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 130000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia ww. postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia ww. postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi