Zakup i dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów elektrycznych na potrzeby Straży Miejskiej w Namysłowie oraz na potrzeby Urzędu Miejskiego w Namysłowie

Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324391
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-06 10:51
Lokalizacja
Namysłów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a287fbc-dfb5-4a83-ac87-0ece434cf31d
Identyfikator
7521359204
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

RENOMA AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWieliczka, PL · lot 0
201 270 PLN
RENOMA AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWieliczka, PL · lot 1
113 840 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324391 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów elektrycznych na potrzeby Straży Miejskiej w Namysłowie oraz na potrzeby Urzędu Miejskiego w Namysłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413159

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 3

1.5.2.) Miejscowość: Namysłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.namyslow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.namyslow.eu; https://namyslow.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów elektrycznych na potrzeby Straży Miejskiej w Namysłowie oraz na potrzeby Urzędu Miejskiego w Namysłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a287fbc-dfb5-4a83-ac87-0ece434cf31d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042458/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Rozwój elektromobilności w Gminie Namysłów - zakup samochodów elektrycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270111

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiZP.271.98.2026.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Samochód elektryczny osobowy dla Urzędu Miejskiego oraz dla Straży Miejskiej w Namysłowie
1) Samochód elektryczny osobowy dla Urzędu Miejskiego w Namysłowie
Minimalne parametry pojazdu osobowego wymagane przez Zamawiającego:
1. Samochód osobowy fabrycznie nowy, rok produkcji 2026,
2. Rodzaj paliwa - elektryczny,
3. Kabel do ładowania z końcówką typu 2,
4. Silnik o mocy nie mniejszej niż 47KW,
5. Pojemność baterii trakcyjnej: min. 25 kWh,
6. Zużycie i emisja spalin WLTP- 0,
7. Zasięg w cyklu mieszanym (WLTP): min 200 km,
8. Rodzaj nadwozia - hatchaback,
9. Pojazd: min. 4 osobowy oraz 5 drzwiowy,
10. Skrzynia biegów – automatyczna,
11. Kolor lakieru - srebrny, odcienie szarości (lakier metalizowany),
12. ABS,
13. ESP,
14. Poduszki powietrzne czołowe, boczne i kurtynowe,
15. system eCall ,
16. wspomaganie parkowania: kamera tylna, czujniki parkowania,
17. Wymiary (w mm):
- długość – min. 3800
- szerokość – min 1600
- wysokość – min 1500

Zamawiający wymaga, aby pojazd został oznakowany trwałą naklejką informującą
o współfinansowaniu zakupu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Oznakowanie powinno zawierać:
• logo WFOŚiGW w Opolu,
• napis: „Zakup współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”.

2) Samochód elektryczny osobowy dla Straży Miejskiej w Namysłowie
Minimalne parametry pojazdu osobowego wymagane przez Zamawiającego:
1. Samochód osobowy fabrycznie nowy, rok produkcji 2026,
2. Rodzaj paliwa - elektryczny,
3. Kabel do ładowania z końcówką typu 2,
4. Silnik o mocy nie mniejszej niż 47KW,
5. Pojemność baterii trakcyjnej: min. 25 kWh,
6. Zużycie i emisja spalin WLTP- 0,
7. Zasięg w cyklu mieszanym (WLTP): min. 200 km,
8. Rodzaj nadwozia - hatchaback,
9. Pojazd: min. 4 osobowy oraz 5 drzwiowy,
10. Skrzynia biegów – automatyczna,
11. Kolor lakieru - srebrny, odcienie szarości (lakier metalizowany),
12. ABS,
13. ESP,
14. Poduszki powietrzne czołowe, boczne i kurtynowe,
15. system eCall,
16. wspomaganie parkowania: kamera tylna, czujniki parkowania,
17. Wymiary (w mm):
- długość – min. 3800
- szerokość – min. 1600
- wysokość – min. 1500

Zamawiający wymaga, aby pojazd zostały oznakowany trwałą naklejką informującą
o współfinansowaniu zakupu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.
Oznakowanie powinno zawierać:
• logo WFOŚiGW w Opolu,
• napis: „Zakup współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”,
SYGNALIZACJA uprzywilejowania samochodu w ruchu lądowym (dla Straży Miejskiej):
1) pojazd musi być wyposażony w urządzenie sygnalizacyjno–ostrzegawcze (akustyczne
i świetlne) dla pojazdu uprzywilejowanego. Urządzenie akustyczne powinno umożliwiać podawanie komunikatów głosowych głośnikiem o mocy min. 100 W. Lampa zespolona o długości odpowiedniej do szerokości zaoferowanego pojazdu z podświetlonym widocznym napisem „STRAŻ MIEJSKA”. Lampa zespolona z głośnikami i napisem „STRAŻ MIEJSKA” z zastosowaniem źródła światła LED (łącznie z napisem) emitująca światło w kolorze niebieskim mocowana na dachu w przedniej części pojazdu Niski profil Lampy minimalizujący opór powietrza podczas jazdy (tzw. płaska). Długość Lampy zespolonej dostosowana do pojazdu – nie może wystawać poza powierzchnie dachu pojazdu. Lampa zespolona musi posiadać świadectwo Homologacji.
2) sterowanie przy pomocy funkcjonalnego i czytelnego manipulatora,
3)wzmacniacz współpracujący z głośnikami zamocowanymi w lampie zespolonej dysponującego standardowymi tonami syren i funkcją mikrofonu oraz sterującym kilkoma funkcjami przyrządów ostrzegawczych zainstalowanych w pojeździ. Wzmacniacz wyposażony w mikrofon,
4) sygnalizacja pojazdu powinna być zgodna z:
- Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 31.12.2002 r. w spawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu niezbędnego wyposażenia;
- Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 16.05.2012 r. w spawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu niezbędnego wyposażenia.
OZNAKOWANIE GRAFICZNE pojazdu osobowego dla straży Miejskiej
w Namysłowie:
W ramach zaoferowanej ceny brutto pojazd powinien być profesjonalnie oklejony oraz oznakowany przez Wykonawcę stosownie z obwiązującymi przepisami na potrzeby Straży Miejskiej w Namysłowie. Oznakowanie zgodne z § 32b Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia.

DODATKOWE WYMAGANIA
1. Okres gwarancji.
1) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić następujące minimalne okresy gwarancji:
 na samochód osobowy – minimum 2 lata od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawicieli Zamawiającego protokołu dostawy/odbioru;
 na ogniwa zasilające (baterie trakcyjne) – minimum 5 lat od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawicieli Zamawiającego protokołu dostawy/odbioru.
2) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić serwis oraz obsługę gwarancyjną samochodu osobowego – elektrycznego, zgodnie ze standardami i warunkami producenta pojazdu, w odległości nie większej niż 80 km od siedziby Zamawiającego.

2. Specyfikacja i dokumentacja pojazdu.
1) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wraz z przedmiotem zamówienia jego pisemną specyfikację techniczną.
2) najpóźniej w dniu przekazania pojazdów Zamawiającemu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kompletną dokumentację pojazdów, w tym wszystkie dokumenty niezbędne do ich rejestracji i eksploatacji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności:
 świadectwa homologacji,
 książki gwarancyjne,
 instrukcje obsługi w języku polskim,
 dwa komplety kluczyków,
 dokument potwierdzający spełnienie obowiązujących norm emisji spalin (jeśli dotyczy),
 inne wymagane prawem dokumenty pojazdu.Uwagi:
W szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ, Zamawiający we wszystkich pozycjach, w których opis wskazywałyby na znaki towarowe, patenty lub pochodzenie urządzeń lub materiałów, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania produktów równoważnych. Pod pojęciem równoważności należy rozumieć, iż produkty równoważne zagwarantują realizację zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych, estetycznych i użytkowych nie gorszych od założonych w opisie przedmiotu zamówienia. Produkty równoważne winny spełniać funkcję, jakiej mają służyć, być kompatybilne z pozostałymi produktami tak aby zespół urządzeń dawał zamierzony (założony w opisie przedmiotu zamówienia) efekt oraz nie mogą wpływać na zmianę rodzaju i zakresu dostawy. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne z opisanymi przez Zamawiającego,
jest zobowiązany wykazać, że proponowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ocena możliwości zastosowania proponowanego rozwiązania równoważnego powinna zawierać dla każdego materiału lub urządzenia minimum analizę: parametrów technologicznych, materiałowych i estetycznych proponowanych rozwiązań równoważnych, zgodność ww. parametrów proponowanych rozwiązań równoważnych z pozostałymi zaproponowanymi oraz istniejącymi rozwiązaniami technologicznymi, gabarytów, kształtów i rozwiązań konstrukcyjnych proponowanych rozwiązań równoważnych w stosunku
do zakładanych gabarytów, kształtów i rozwiązań itp. Zamawiający dopuszcza odstępstwa od określonych parametrów i wymiarów; innych informacji potwierdzających równoważność proponowanych rozwiązań równoważnych. Podzielenie zamówienie na części, w opinii Zamawiającego, spowoduje zoptymalizowanie ofert przedstawionych przez Wykonawców zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym a dodatkowo zabezpieczy Zamawiającego przed nierozstrzygnięciem zamówienia ze względu na niezłożenie oferty całościowej przez żadnego z Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych
w SWZ i ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 162585,37 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Samochód elektryczny dostawczy dla Straży Miejskiej w Namysłowie
1) Minimalne parametry pojazdu dostawczego wymagane przez Zamawiającego:
1. Samochód osobowy fabrycznie nowy, rok produkcji 2026,
2. Rodzaj paliwa- elektryczny,
3. Kabel do ładowania z końcówka typu 2,
4. Silnik o mocy nie mniejszej niż 90 KW,
5. Pojemność baterii trakcyjnej: min. 45 kWh,
6. Zużycie i emisja spalin WLTP- 0,
7. Zasięg w cyklu mieszanym (WLTP): min. 200 km,
8. Rodzaj nadwozia - furgonetka brygadowa
9. Pojazd: 5 osobowy oraz 5 drzwiowy,
10. Skrzynia biegów – automatyczna,
11. Kolor lakieru - srebrny, odcienie szarości (lakier metalizowany),
12. ABS,
13. ESC,
14. Poduszki powietrzne czołowe i boczne,
15. System wspomagania awaryjnego hamulca,
16. wspomaganie parkowania: kamera tylna, czujniki parkowania,
17. Wymiary (w mm):
- długość – min. 4600 - szerokość – min. 2000 - wysokość – min. 1750
SYGNALIZACJA uprzywilejowania samochodu w ruchu lądowym:
1) pojazd musi być wyposażony w urządzenie sygnalizacyjno–ostrzegawcze (akustyczne i świetlne) dla pojazdu uprzywilejowanego. Urządzenie akustyczne powinno umożliwiać podawanie komunikatów głosowych głośnikiem o mocy min. 100 W. Lampa zespolona o długości odpowiedniej do szerokości zaoferowanego pojazdu z podświetlonym widocznym napisem „STRAŻ MIEJSKA”. Lampa zespolona z głośnikami i napisem „STRAŻ MIEJSKA” z zastosowaniem źródła światła LED (łącznie z napisem) emitująca światło w kolorze niebieskim mocowana na dachu w przedniej części pojazdu Niski profil Lampy minimalizujący opór powietrza podczas jazdy (tzw. płaska).
Długość Lampy zespolonej dostosowana do pojazdu – nie może wystawać poza powierzchnie dachu pojazdu. Lampa zespolona musi posiadać świadectwo Homologacji, 2) sterowanie przy pomocy funkcjonalnego i czytelnego manipulatora, 3) wzmacniacz współpracujący z głośnikami zamocowanymi w lampie zespolonej dysponującego standardowymi tonami syren i funkcją mikrofonu oraz sterującym kilkoma funkcjami przyrządów ostrzegawczych zainstalowanych w pojeździ. Wzmacniacz wyposażony w mikrofon, 4) sygnalizacja pojazdu powinna być zgodna z:
- Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 31.12.2002r. w spawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu niezbędnego wyposażenia;
- Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 16.05.2012 r. w spawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu niezbędnego wyposażenia. OZNAKOWANIE GRAFICZNE pojazdu dostawczego dla straży Miejskiej w Namysłowie: W ramach zaoferowanej ceny brutto pojazd powinien być profesjonalnie oklejony
oraz oznakowany przez Wykonawcę stosownie z obwiązującymi przepisami na potrzeby Straży Miejskiej w Namysłowie. Oznakowanie zgodne z § 32b Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 31.12.2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia.
Zamawiający wymaga, aby pojazd został oznakowany trwałą naklejką informującą o współfinansowaniu zakupu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.
Oznakowanie powinno zawierać: • logo WFOŚiGW w Opolu,
• napis: „Zakup współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”.
DODATKOWE WYMAGANIA
1. Okres gwarancji: 1) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić następujące minimalne okresy gwarancji: na samochód osobowy – minimum 2 lata od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawicieli Zamawiającego protokołu dostawy/odbioru; na ogniwa zasilające (baterie trakcyjne) – minimum 5 lat od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawicieli Zamawiającego protokołu dostawy/odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić serwis oraz obsługę gwarancyjną samochodu osobowego – elektrycznego, zgodnie ze standardami i warunkami producenta pojazdu, w odległości nie większej niż 80 km od siedziby Zamawiającego. 2. Specyfikacja i dokumentacja pojazdu
1) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wraz z przedmiotem zamówienia jego pisemną specyfikację techniczną. 2) Najpóźniej w dniu przekazania pojazdów Zamawiającemu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kompletną dokumentację pojazdów, w tym wszystkie dokumenty niezbędne do ich rejestracji i eksploatacji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności:
 świadectwa homologacji,
 książki gwarancyjne,
 instrukcje obsługi w języku polskim,
 dwa komplety kluczyków,
 dokument potwierdzający spełnienie obowiązujących norm emisji spalin (jeśli dotyczy),
 inne wymagane prawem dokumenty pojazdu.
Uwagi: W szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ, Zamawiający we wszystkich pozycjach, w których opis wskazywałyby na znaki towarowe, patenty lub pochodzenie urządzeń lub materiałów, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania produktów równoważnych. Pod pojęciem równoważności należy rozumieć, iż produkty równoważne zagwarantują realizację zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych, estetycznych i użytkowych nie gorszych od założonych w opisie przedmiotu zamówienia. Produkty równoważne winny spełniać funkcję, jakiej mają służyć, być kompatybilne z pozostałymi produktami tak aby zespół urządzeń dawał zamierzony (założony w opisie przedmiotu zamówienia) efekt oraz nie mogą wpływać na zmianę rodzaju i zakresu dostawy. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne z opisanymi przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że proponowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ocena możliwości zastosowania proponowanego rozwiązania równoważnego powinna zawierać dla każdego materiału lub urządzenia minimum analizę: parametrów technologicznych, materiałowych i estetycznych proponowanych rozwiązań równoważnych, zgodność ww. parametrów proponowanych rozwiązań równoważnych z pozostałymi zaproponowanymi oraz istniejącymi rozwiązaniami technologicznymi, gabarytów, kształtów i rozwiązań konstrukcyjnych proponowanych rozwiązań równoważnych w stosunku do zakładanych gabarytów, kształtów i rozwiązań itp. Zamawiający dopuszcza odstępstwa od określonych parametrów i wymiarów; innych informacji potwierdzających równoważność proponowanych rozwiązań równoważnych. Podzielenie zamówienie na części, w opinii Zamawiającego, spowoduje zoptymalizowanie ofert przedstawionych przez Wykonawców zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym a dodatkowo zabezpieczy Zamawiającego przed nierozstrzygnięciem zamówienia ze względu na niezłożenie oferty całościowej przez żadnego z Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych
w SWZ i ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 91821,14 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343908,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RENOMA AUTO Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6832067124; REGON:121483418

7.3.3) Ulica: Czarnochowska 19

7.3.4) Miejscowość: Wieliczka

7.3.5) Kod pocztowy: 32-020

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-10

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113840,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113840,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RENOMA AUTO Sp. z o. o. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6832067124; REGON:121483418

7.3.3) Ulica: Czarnochowska 19

7.3.4) Miejscowość: Wieliczka

7.3.5) Kod pocztowy: 32-020

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113840,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-10
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy