Poszerzenie oferty kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Słupcy poprzez modernizację infrastruktury
Gmina Miejska Słupca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324429
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324429/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 10:59
- Lokalizacja
- Słupca, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da371650-f17a-4859-8b98-ecad753bc814
- Identyfikator
- 6671739385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia głośnikowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324429 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poszerzenie oferty kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Słupcy poprzez modernizację infrastruktury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Słupca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pułaskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Słupca
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 063 277 27 27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@miasto.slupca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.umslupca.finn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.umslupca.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poszerzenie oferty kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Słupcy poprzez modernizację infrastruktury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da371650-f17a-4859-8b98-ecad753bc814
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324429
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030717/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Poszerzenie oferty kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Słupcy poprzez modernizację infrastruktury”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270735
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIM.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 158914,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowana inwestycja obejmuje swoim zakresem zakup, dostawę, montaż oraz uruchomienie profesjonalnego systemu nagłośnieniowego w Domu Kultury w Słupcy.
Uwaga!
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342000-2 - Urządzenia głośnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie oferty podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 203000,00 PLN
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |