„Wykonanie materiałów informacyjno– promocyjnych na potrzeby 29. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki drukowanych z zamkniętych plików”.
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324469
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 11:06
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cd342e8-2bed-4857-963c-cae7a710fd6b
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324469 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie materiałów informacyjno– promocyjnych na potrzeby 29. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki drukowanych z zamkniętych plików”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12919241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie materiałów informacyjno– promocyjnych na potrzeby 29. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki drukowanych z zamkniętych plików”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cd342e8-2bed-4857-963c-cae7a710fd6b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117907/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Druk materiałów informacyjno-promocyjnych 29. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2026 z zamkniętych plików
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267543
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2711.10.2026.KWK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 14057,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: Wykonanie materiałów informacyjno– promocyjnych na potrzeby 29. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki drukowanych z zamkniętych plików, szczegółowo opisana w Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy- Wzór umowy, określających zakres i warunki świadczenia jednorazowej usługi.
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać przedmiot zamówienia z zachowaniem najwyższej staranności zawodowej, rzetelnie oraz terminowo i zgodnie ze standardami etycznymi, a także ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami i ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców.
4. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa tj. obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli Zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ. Treść oferty Wykonawcy musi odpowiadać treści SWZ, tym samym Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia Arkusza kalkulacyjnego stanowiącego Zał. nr 1A do SWZ. Podane ilości w Arkuszu Kalkulacyjnym służą do wyliczenia ceny ofertowej w Formularzu Ofertowym celem wybrania oferty najkorzystniejszej. Zał. nr 1A do SWZ - Formularz cenowy, stanowi część oferty i musi zostać złożony wraz z ofertą, tym samym nie podlega uzupełnieniu, co oznacza, że jego brak spowoduje odrzucenie oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
5. Zamawiający, przekaże Wykonawcy projekt graficzny w postaci plików cyfrowych (PDF) zgodnie z terminami realizacji usługi określonymi w Zał. nr 4 do SWZ.
6. Dostawa materiałów informacyjno-promocyjnych odbywać się będzie transportem Wykonawcy, na jego koszt i ryzyko.
7. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały w Zał. nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy- Wzór umowy.
8. Miejsce jednorazowej dostawy:
Biura Dolnośląskiego Festiwalu Nauki:
ul. Kręta 1,
50-237 Wrocław
9. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
10.Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
11. Wykonanie i dostawa wszystkich materiałów informacyjno-promocyjnych zgodnie z Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – Wzór Umowy, nie może być dłuższe niż 14 dni kalendarzowych oraz nie może nastąpić później niż do dnia 31.07.2026 r.
Wykonanie zamówienia w konkretnej dacie jest uzasadnione obiektywną przyczyną, zgodnie z art. 436 pkt 1 uPzp oraz wynika z obiektywnych potrzeb Zamawiającego związanych z organizacją DFN rozpoczynającego się 13.09.2026 r., konieczności wcześniejszego skompletowania, dystrybucji materiałów do: szkół, uczelni wyższych, instytucji współorganizujących, gości specjalnych oraz miast regionu. Określenie tego terminu jest niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15224,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48211,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15224,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Poligraficzno Usługowo Handlowy Józef Skrajnowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390503705
7.3.3) Ulica: Krótka 1
7.3.4) Miejscowość: Biskupiec
7.3.5) Kod pocztowy: 11-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15224,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-31| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |