Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu” – II postępowanie.
MIASTO PRZASNYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324475
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 11:07
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f70ffaf-5c04-4953-bbe2-c33f8cd4eff4
- Identyfikator
- 7611525385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324475 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu” – II postępowanie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PRZASNYSZ
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Jana Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 756 49 00, (29) 756 49 50
1.5.8.) Numer faksu: fax: (29) 756 49 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@przasnysz.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.um.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f70ffaf-5c04-4953-bbe2-c33f8cd4eff41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu” – II postępowanie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f70ffaf-5c04-4953-bbe2-c33f8cd4eff4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057043/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż kontenerów w ramach zadania pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188684
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i wyposażanie kontenerów magazynowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu, tworzących budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty dachem płaskim o spadkach zapewniających odwodnienie, wskazanych w dokumentacji projektowej. Budynek składa się z zespołu kontenerów z płyty warstwowej o typowej konstrukcji, posadowionego na płycie fundamentowej zbrojonej o grubości 20 cm. Modułowe kontenery po zestawieniu/montażu tworzyć będą jednolity obiekt otoczony opaską z kostki brukowej.
Parametry techniczne budynku:
− długość w obrysie zewnętrznym: - 18,0 m
− szerokość w obrysie zewnętrznym: - 9,0 m
− wysokość od poziomu terenu do kalenicy: -2,8 m
− powierzchnia zabudowy: - 162 m2
− powierzchnia użytkowa: - 147,32 m2
Wyposażenie:
- ławka z wieszakiem i półką na buty – 2m – 8 szt.
- ławka z wieszakiem i półką na buty – 1,5 m – 4 szt.
- instalacja elektryczna z gniazdkami i oświetleniem (W budynku złożonym z modułów kontenerowych przewidziano 18 punktów świetlnych w technologii LED, 18 podwójnych gniazdek oraz skrzynkę z bezpiecznikami. Punkty oświetleniowe po dwa w każdym pomieszczeniu oraz 4 w części magazynowej, analogicznie gniazdka podwójne).
Podłoga: wyłożona przemysłową wykładziną PCV przeznaczoną do intensywnie użytkowanych pomieszczeń przemysłowych.
Przewidziano okna trzyszybowe.
Wymiary drzwi zewnętrznych do pomieszczenia magazynowego z posadzką – 500cm x 260 cm, drzwi ocieplane dwuskrzydłowe lub uchylane do góry.
Sposób ocieplenia budynku:
Ściany poszczególnych modułów: Płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym o gru-bości 100mm nierozprzestrzeniająca ognia o klasie odporności ogniowej min. REI20 i przenikalności termicznej min. 0,22W/m2
Podłoga poszczególnych modułów: Płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym o grubości 100mm nierozprzestrzeniająca ognia o klasie odporności ogniowej min. REI20 i przenikalności termicznej min. 0,22W/m2.
Dodatkowo wzmocnione płytą OSB grub 12mm oraz wykładziną min PCV 2mm.
Dach poszczególnych modułów: Płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym o grubo-ści 100mm nierozprzestrzeniająca ognia o klasie odporności ogniowej min. REI20 i przenikalności termicznej min. 0,22W/m2.
Nośność podłogi w poszczególnych modułach powinna mieścić się w przedziale 200-250 kg/m2. Posadzka betonowa w części magazynowej min. 500 kg/ m2.
Posadowienie budynku na płycie fundamentowej i montaż leżą po stronie Wykonawcy.
Po stronie Zamawiającego pozostają:
- demontaż istniejącego budynku i wyrównanie terenu,
- wykonanie płyty fundamentowej,
- wykonanie przyłącza energetycznego,
- wykonanie opaski z kostki brukowej.
Dostarczone kontenery muszą być fabrycznie nowe i zgodne z obowiązującymi normami. Kontenery, jako elementy budowlane, muszą być wykonane i zamontowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, aby zachować trwałość i zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo.
Wszystkie elementy, w tym elementy instalacji należy wykonać́ zgodne z polskimi przepisami i standardami.
Dostawa, montaż i wyposażenia realizowane są w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa zaplecza magazynowo-szatniowego na terenie stadionu miejskiego w Przasnyszu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, schemat ustawienia kontenerów zawiera dokumentacja projektowa załączona do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Rozdział V.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740460,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dobrekotly.pl Natalia Sztobryn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6182050253
7.3.3) Ulica: al. Rzeczypospolitej 101-103/ 1 a
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.5) Kod pocztowy: 59-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 415500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |