ZP.220.81.26 Rozbudowa integracji systemu HIS z EDM o 9 nowych wzorów dokumentów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324479
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 11:08
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce548c85-7fa0-443f-b261-91b7d0a6d592
- Identyfikator
- 9551908958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324479 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP.220.81.26 Rozbudowa integracji systemu HIS z EDM o 9 nowych wzorów dokumentów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
1.3.) Oddział zamawiającego: USK-2
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-111
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.wozniak@usk2.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP.220.81.26 Rozbudowa integracji systemu HIS z EDM o 9 nowych wzorów dokumentów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce548c85-7fa0-443f-b261-91b7d0a6d592
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00187483/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.409 Rozbudowa integracji systemu HIS z EDM o 9 nowych wzorów dokumentów do końca I kwartału 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój usług cyfrowych i zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa USK Nr 2 PUM wSzczecinie, poprzez modernizację istniejących i zakup nowych rozwiązań informatycznych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235584
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.220.81.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa integracji systemu HIS z EDM o 9 nowych wzorów dokumentów, zwanych dalej „oprogramowaniem aplikacyjnym”.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w (załączniku nr 2 do SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiące Rozdział II SIWZ.
3. Warunki realizacji zamówienia określają opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Rozdział II SWZ.
4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca realizując przedmiot umowy działał zgodnie z zasadą „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 w tym w szczególności:
• zapewnił, że urządzenia spełniają wymagania w zakresie energooszczędności,
• zapewnił posiadanie wymaganych certyfikatów środowiskowych,
• zapewnił minimalizację emisji i oddziaływań na środowisko,
• odebrał i zagospodarował odpady powstałe w trakcie dostawy, instalacji lub serwisowania zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (zapobieganie, ponowne użycie, recykling, odzysk, unieszkodliwianie),
• transport i instalacja urządzeń zostały przeprowadzone w sposób minimalizujący wpływ na środowisko.
5. Zamawiający w danym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 zadania. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części, gdyż podział nie będzie celowy ze względu na przedmiot zamówienia dotyczący zakupu oprogramowania aplikacyjnego oraz jego wdrożenia i uruchomienia i może być zrealizowany wyłącznie całościowo przez jednego wykonawcę. Dodatkowo potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców, realizujących poszczególne części zamówienia( osobno dostawa, osobno montaż) mogłaby poważnie zagrozić właściwemu oraz terminowemu wykonaniu zamówienia. Dzielenie przedmiotu zamówienia na mniejsze części byłoby również niecelowe. Działanie takie mogłoby spowodować niekorzystne skutki dla Zamawiającego, np. zwiększenie zaoferowanych cen, czy brak możliwości rozstrzygnięcia postępowania z uwagi na fakt, że złożenie ofert na tak małe części zamówienia mogłoby się okazać nieopłacalne dla Wykonawcy. Oprogramowanie stanowi integralną całość, a podział na części (np. osobno dostawa, osobno montaż) uniemożliwiłby jego prawidłowe działanie oraz wykluczył odpowiedzialność gwarancyjną jednego wykonawcy i zwiększył koszty
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48311000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194340 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194340 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 194340 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asseco Poland S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010334578
7.3.3) Ulica: ul. Olchowa 14
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-322
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 194340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |