Opracowanie dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Dostosowanie obiektu Starostwa Powiatowego w Ożarowie Mazowieckim do przepisów przeciwpożarowych – poprawa infrastruktury obiektów powiatu”

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324491
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324491/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 11:10
Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9ed076c-2096-4ff6-81f5-569b694da44a
Identyfikator
5272185341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA KRYŃSKAWarszawa, PL · lot 0
167 280 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324491 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Dostosowanie obiektu Starostwa Powiatowego w Ożarowie Mazowieckim do przepisów przeciwpożarowych – poprawa infrastruktury obiektów powiatu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 129/133

1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227337200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pwz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pwz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1297215

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej inwestycji pn. „Dostosowanie obiektu Starostwa Powiatowego w Ożarowie Mazowieckim do przepisów przeciwpożarowych – poprawa infrastruktury obiektów powiatu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9ed076c-2096-4ff6-81f5-569b694da44a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324491

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038239/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dostosowanie SPWZ do przepisów ppoż – opracowanie dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211013

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZF.272.1.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej zamierzenia inwestycyjnego pn. „Dostosowanie obiektu Starostwa Powiatowego w Ożarowie Mazowieckim do przepisów przeciwpożarowych – poprawa infrastruktury obiektów powiatu”.
2. W ramach przedmiotowego Zamówienia należy opracować wielobranżową dokumentację projektową w dwóch etapach :
1) Etap I:
a) kompletny projekt architektoniczno-budowalny: szkic terenu na mapie zasadniczej z zaznaczoną drogą pożarową, rzuty, niezbędne przekroje wraz z uzgodnieniami i załącznikami do Wniosku o Decyzji Pozwolenia na Budowę w myśl ustawy Prawo Budowalne - 5 egzemplarze w wersji papierowej + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej;
b) wizualizacja korytarza i jednego z pomieszczenia, wraz z przygotowaniem dwóch wariantów każdej z tych wizualizacji – 2 egzemplarze w wersji papierowej + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej;
2) Etap II:
a) projekt techniczny architektoniczno-budowlany - 5 egzemplarzy w wersji papierowej + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej;
b) projekt techniczny instalacyjny: system alarmowy, ppoż, monitoring - 5 egzemplarzy w wersji papierowej + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej;
c) Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót – 1 egzemplarz w wersji papierowej + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej;
d) Kosztorys Inwestorski, przedmiary robót oraz harmonogram rzeczowo-finansowy
z uwzględnieniem podziału na etapy realizacji. – 1 egzemplarz w wersji papierowej + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343170,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Architektura Autorska Marzena Kryńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212410652

7.3.3) Ulica: Włodarzewska 81/56

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-393

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi