Prace remontowe w Dworku Szwajcarskim na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu wraz z rewitalizacją tarasu przy budynku
Gmina Zaniemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324505
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 11:13
- Lokalizacja
- Zaniemyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2168dcf-a616-42e2-b179-fdc136367393
- Identyfikator
- 7861622764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324505 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w Dworku Szwajcarskim na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu wraz z rewitalizacją tarasu przy budynku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaniemyśl
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Zaniemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Średzka 9
1.5.2.) Miejscowość: Zaniemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: natalia.boryszewska@zaniemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaniemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaniemysl.ezamawiajacy.pl/pn/ZANIEMYSL/demand/294123/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w Dworku Szwajcarskim na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu wraz z rewitalizacją tarasu przy budynku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2168dcf-a616-42e2-b179-fdc136367393
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058190/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Prace remontowe w Dworku Szwajcarskim na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu wraz z rewitalizacją tarasu przy budynku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268251/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 303880,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace remontowe w Dworku Szwajcarskim na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu wraz z rewitalizacją tarasu przy budynku
Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń w Dworku Szwajcarskim na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu, jak również remont stolarki okiennej i drzwiowej, modernizacja tarasu przy budynku. Budynek jest objęty ochroną konserwatorską na podstawie wpisu do rejestru zabytków pod nr 2503/A decyzja z dnia 11.12.1653 r. i znajduje się na terenie parku chronionego wpisem do rejestru zabytków nr 2124/A decyzją z dnia 11.09.1987 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45441000-0 - Roboty szklarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410820 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410820 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 410820 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JG-BUD Jan Grzybowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7772953235
7.3.3) Ulica: Dolna 36
7.3.4) Miejscowość: Daszewice
7.3.5) Kod pocztowy: 61-160
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 410820 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |