Modernizacja infrastruktury drogowej polegającej na remoncie drogi gminnej ul. Folwark w Połomi

GMINA MSZANA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00519630
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00519630/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-27 11:07
Lokalizacja
Mszana, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-196c1094-3236-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
6471773271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowychOznakowanie drogoweUsługi wycinania drzewWyloty rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówBariery ochronneInstalowanie urządzeń ochronnych

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ ZDZIEBŁOJastrzębie Zdrój, PL · lot 0
3 613 747,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00519630 z dnia 2024-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej polegającej na remoncie drogi gminnej ul. Folwark w Połomi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MSZANA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258687

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 81

1.5.2.) Miejscowość: Mszana

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-325

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324759755

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mszanaug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.ug.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mszana.logintrade.net/zapytania_email,168476,8b0084d14d62890f576b0dd668b5542a.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej polegającej na remoncie drogi gminnej ul. Folwark w Połomi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-196c1094-3236-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519630

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022502/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja infrastruktury drogowej polegającej na remoncie drogi gminnej ul. Folwark w Połomi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380544

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury drogowej polegającej na remoncie drogi gminnej ul. Folwark w Połomi. Ulica Folwark jest drogą gminną publiczną o klasie drogi D – dojazdowej.
Projektowany zakres robót ma na celu rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni oraz wymianę warstw nośnych/konstrukcyjnych wraz z osadzeniem krawężników wtopionych mających za zadanie ograniczenie nowej nawierzchni drogi. Projektowany remont ulicy Folwark odbywać się będzie na długości ok. 1545,0 m, ponadto remont obejmie istniejące skrzyżowania drogi.
W zakres opracowania wchodzi również remont istniejącego odwodnienia w pasie drogowym drogi gminnej. Remont będzie polegał na wymianie istniejących urządzeń wodnych zlokalizowanych w pasie drogowym ulicy Folwark, wymianie podlegać będzie jeden przepust pod drogą.
Projektowany zakres robót obejmuje:
 Cięcie nawierzchni bitumicznych,
 Rozbiórkę istniejącej nawierzchni ulic, krawężników, obrzeży, wjazdów,
 Wymianę warstw konstrukcyjnych drogi,
 Osadzenie krawężników na ławie betonowej z oporem,
 Remont istniejących zjazdów do posesji,
 Wykonanie mijanek,
 Wymiana istniejących urządzeń wodnych – przepustów pod drogą,
 Wymiana wpustów ulicznych z remontem istniejącej kanalizacji deszczowej,
 Regulację włazów studni kanalizacji sanitarnej, regulację skrzynek zaworów osadzonych w pasie drogowym.
 Wzmocnienie skarp palisadami betonowymi i elementami oporowymi „L”
 Wzmocnienie rowów i skarp płytami ażurowymi,
 Wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi,
 Utwardzenie poboczy kostką granitowa, kostką betonową i kamieniem zespolonym emulsją asfaltową
 Montaż barier zabezpieczających,
Wykonawca przed rozpoczęciem prac musi opracować i uzyskać zatwierdzenie projektu organizacji ruchu na czas robót. W zakres prac wchodzi również opracowanie projektu docelowej organizacji ruchu i wprowadzenie nowego oznakowania.
Przed rozpoczęciem robót Wykonawca musi zinwentaryzować współrzędne geodezyjne wszystkich znaków granicznych w pasie objętym robotami celem ich odtworzenia po zakończeniu robót. Z naniesienia współrzędnych istniejących znaków granicznych musi zostać sporządzony protokół podpisany przez właściciela działki.
Frez asfaltowy nadający się do zabudowy należy przekazać Zamawiającemu i złożyć na terenie Zamawiającego przy ul. ks. Tuskera 1 w Mszanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

44162300-6 - Wyloty rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

34928300-1 - Bariery ochronne

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3613747,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4662226,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3613747,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA STRADA MACIEJ ZDZIEBŁO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6511460734

7.3.3) Ulica: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 105

7.3.4) Miejscowość: JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

7.3.5) Kod pocztowy: 44-268

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3613747,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane