DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO LABORATORIUM

WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324549
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-06 11:24
Lokalizacja
Istebna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8644ceab-8a15-4260-9234-c790f7448737
Identyfikator
5482132121
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty leczniczeOdczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

8 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324549 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO LABORATORIUM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 500

1.5.2.) Miejscowość: Istebna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-470

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 338575606

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izp@wcpkubalonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wcpkubalonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8644ceab-8a15-4260-9234-c790f7448737

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO LABORATORIUM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8644ceab-8a15-4260-9234-c790f7448737

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108338/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa odczyników do laboratorium - w poziale na pakiety

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250957

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 4/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 - Drobny sprzęt laboratoryjny, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 6800,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzęt do pobierania krwi w systemie zamkniętym, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podstawowe odczynniki do analityki ogólnej oraz szybkie testy immunochromatograficzne i paskowe z kontrolami, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 4400,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oryginalne odczynniki do obsługi i kontroli analizatora hematologicznego BC-5120 f-y Mindray, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 36000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynniki do chemii klinicznej przystosowane do pracy na analizatorze A15 (BioSystems), asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 82000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dzierżawa automatycznego analizatora testów ELISA wraz z dostawą odczynników, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 48000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dzierżawa automatycznego analizatora testów CLIA wraz z dostawą odczynników, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 295000,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kasety i inne materiały zużywalne dla analizatora do gazometrii i elektrolitów OPTI CCA-TS2 produkcji OPTI MEDICAL, asortyment i ilości zgodnie z załącznikiem nr 7 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 91000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt 1) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
Uzasadnienie faktyczne:
Przyczyną unieważnienia postępowania na ww. części jest fakt, iż w postępowaniu na wskazany pakiet nie została złożone żadna oferta, w skutek czego zaistniały przesłanki z art. 255 pkt 1).

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy