Świadczenie kompleksowych usług ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021.

Jednostka Wojskowa Nr 6021

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324560
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324560/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 11:28
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-767bec4f-5057-436b-97e1-6bb64edab4d1
Identyfikator
5222998740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzew

Wykonawcy

4 przyznane

USŁUGI OGRODNICZE ELITELAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBaranów Sandomierski, PL · lot 0
139 320 PLN
ZAKŁAD URZĄDZANIA I UTRZYMANIA ZIELENI JÓZEF PRZYWOŹNY ADRIANNA KONCZANIN S.C.Ostróda, PL · lot 1
44 857,8 PLN
ZAKŁAD URZĄDZANIA I UTRZYMANIA ZIELENI JÓZEF PRZYWOŹNY ADRIANNA KONCZANIN S.C.Ostróda, PL · lot 2
34 430,4 PLN
ZAKŁAD URZĄDZANIA I UTRZYMANIA ZIELENI JÓZEF PRZYWOŹNY ADRIANNA KONCZANIN S.C.Ostróda, PL · lot 3
56 176,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324560 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie kompleksowych usług ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.3.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146268471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9/13

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozgst.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozgst.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie kompleksowych usług ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-767bec4f-5057-436b-97e1-6bb64edab4d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324560

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00589521/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługa wycinki, pielęgnacji drzew i krzewów, frezowania karp drzew, nasadzeń drzew, krzewów oraz wysadzenia kwiatów sezonowych na rabatach i gazonach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220764

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21/2026/TP/INFR.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 289474,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, w którym Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę bez przeprowadzenia negocjacji. Wartość postępowania jest mniejsza niż progi unijne o których mowa w Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 8 grudnia 2025 r. (M.P. 2025 poz. 1247).

Przedmiotem zamówienia jest: usługa ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 z podziałem na 4 (cztery) części.

Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
77211400-6 Usługi wycinania drzew,
77211500-7 Pielęgnacja drzew,
77211600-8 Sadzenie drzew,
77300000-3 Usługi ogrodnicze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.4. oraz nr 6.1. – 6.4. do SWZ tj.: Formularz ofertowy, Specyfikacje cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy.
Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. - 1.4. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części.
Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.4. do SWZ.

Zamawiający wymaga zatrudnienia, co najmniej 2 (dwóch) osób przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji umowy, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Wymóg ten dotyczy pracowników wykonujących usługę wycinki i pielęgnacji drzew przez cały okres wykonywania tych czynności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.5.5.) Wartość części: 152293,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, w którym Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę bez przeprowadzenia negocjacji. Wartość postępowania jest mniejsza niż progi unijne o których mowa w Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 8 grudnia 2025 r. (M.P. 2025 poz. 1247).

Przedmiotem zamówienia jest: usługa ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 z podziałem na 4 (cztery) części.

Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
77211400-6 Usługi wycinania drzew,
77211500-7 Pielęgnacja drzew,
77211600-8 Sadzenie drzew,
77300000-3 Usługi ogrodnicze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.4. oraz nr 6.1. – 6.4. do SWZ tj.: Formularz ofertowy, Specyfikacje cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy.
Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. - 1.4. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części.
Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.4. do SWZ.

Zamawiający wymaga zatrudnienia, co najmniej 2 (dwóch) osób przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji umowy, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Wymóg ten dotyczy pracowników wykonujących usługę nasadzeń drzew i krzewów przez cały okres wykonywania tych czynności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.5.) Wartość części: 44863,60 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, w którym Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę bez przeprowadzenia negocjacji. Wartość postępowania jest mniejsza niż progi unijne o których mowa w Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 8 grudnia 2025 r. (M.P. 2025 poz. 1247).

Przedmiotem zamówienia jest: usługa ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 z podziałem na 4 (cztery) części.

Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
77211400-6 Usługi wycinania drzew,
77211500-7 Pielęgnacja drzew,
77211600-8 Sadzenie drzew,
77300000-3 Usługi ogrodnicze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.4. oraz nr 6.1. – 6.4. do SWZ tj.: Formularz ofertowy, Specyfikacje cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy.
Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. - 1.4. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części.
Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.4. do SWZ.

Zamawiający wymaga zatrudnienia, co najmniej 2 (dwóch) osób przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji umowy, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Wymóg ten dotyczy pracowników wykonujących usługę wycinki, frezowania i pielęgnacji drzew przez cały okres wykonywania tych czynności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.5.5.) Wartość części: 35271,25 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, w którym Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę bez przeprowadzenia negocjacji. Wartość postępowania jest mniejsza niż progi unijne o których mowa w Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 8 grudnia 2025 r. (M.P. 2025 poz. 1247).

Przedmiotem zamówienia jest: usługa ogrodniczo - arborystycznych w kompleksach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 6021 z podziałem na 4 (cztery) części.

Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
77211400-6 Usługi wycinania drzew,
77211500-7 Pielęgnacja drzew,
77211600-8 Sadzenie drzew,
77300000-3 Usługi ogrodnicze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.4. oraz nr 6.1. – 6.4. do SWZ tj.: Formularz ofertowy, Specyfikacje cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy.
Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. - 1.4. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części.
Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.4. do SWZ.

Zamawiający wymaga zatrudnienia, co najmniej 2 (dwóch) osób przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji umowy, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Wymóg ten dotyczy pracowników wykonujących usługę nasadzeń drzew i krzewów przez cały okres wykonywania tych czynności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.5.) Wartość części: 57045,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244085,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogrodnicze ELITELAS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672250279

7.3.4) Miejscowość: Baranów Sandomierski

7.3.5) Kod pocztowy: 39-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44857,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126441,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44857,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni Józef Przywoźny Adrianna Konczanin s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 741 000 50 64

7.3.3) Ulica: Plebiscytowa 22

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44857,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34430,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59360,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34430,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni Józef Przywoźny Adrianna Konczanin s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 741 000 50 64

7.3.3) Ulica: Plebiscytowa 22

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34430,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56176,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134153,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56176,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni Józef Przywoźny Adrianna Konczanin s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 741 000 50 64

7.3.3) Ulica: Plebiscytowa 22

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56176,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi