Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie termomodernizacji budynków zlokalizowanych w Wejherowie z podziałem na części oraz uwzględnieniem prawa opcji
Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324569
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 11:29
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fce2d50a-9a01-4d49-896d-b42ce0316b3a
- Identyfikator
- 192985797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324569 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie termomodernizacji budynków zlokalizowanych w Wejherowie z podziałem na części oraz uwzględnieniem prawa opcji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych
1.3.) Oddział zamawiającego: WZNK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192985797
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 251, 84-200 Wejherowo
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wznk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wznk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wznk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie termomodernizacji budynków zlokalizowanych w Wejherowie z podziałem na części oraz uwzględnieniem prawa opcji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fce2d50a-9a01-4d49-896d-b42ce0316b3a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013954/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie termomodernizacji budynków zlokalizowanych w Wejherowie z podziałem na części oraz uwzględnieniem prawa opcji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260024
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.5.U.TPBN.AW.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 410768,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Wykonanie zamówienia podstawowego (dalej jako: Zamówienie podstawowe), w zakres którego wchodzi opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej we wszystkich branżach, w tym wykonanie:a) Dla części I – ul. Iwaszkiewicza 6 i 6A:
-audytu energetycznego,
-koncepcji programowo-przestrzennej,
-projektu architektoniczno-budowlanego,
-projektu technicznego,
-projektu wykonawczego,
-specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
-przedmiaru robót,
-szczegółowego kosztorysu inwestorskiego.
2) Wykonanie zamówienia opcjonalnego, obejmującego:
a) Pełnienie nadzoru autorskiego, nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową (dalej jako: Opcja)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 289351,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Wykonanie zamówienia podstawowego (dalej jako: Zamówienie podstawowe), w zakres którego wchodzi opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej we wszystkich branżach, w tym wykonanie:a) Dla części II – ul. Przemysłowa 36A:
-audytu energetycznego,
-koncepcji programowo-przestrzennej,
-projektu architektoniczno-budowlanego,
-projektu technicznego,
-projektu wykonawczego,
-specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
-przedmiaru robót,
-szczegółowego kosztorysu inwestorskiego.
2) Wykonanie zamówienia opcjonalnego, obejmującego:
a) Pełnienie nadzoru autorskiego, nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową (dalej jako: Opcja)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 215893,93 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95940,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Architektury i Urbanistyki AKCENT Dariusz Pobrucki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411286054
7.3.3) Ulica: Pułaskiego
7.3.4) Miejscowość: Lębork
7.3.5) Kod pocztowy: 84-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 196 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69730,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69730,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Architektury i Urbanistyki AKCENT Dariusz Pobrucki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411286054
7.3.3) Ulica: Pułaskiego
7.3.4) Miejscowość: Lębork
7.3.5) Kod pocztowy: 84-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62730,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 196 dni
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |