ZZP.260.1.12.2026 - Dostawa materiałów hydraulicznych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o., wg. zadań 1-6.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324580
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324580/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-06 11:31
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06923373-4f0e-470d-860c-62c563f995dd
Identyfikator
7123253742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Krany, kurki, zawory i podobna armaturaUrządzenia do basenów kąpielowychWęże, rury pionowe i tulejeRury i osprzętPrzewody rurowe parowe i wodneZawory sterujące procesem

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ BRONIKOWSKIPłock, PL · lot 0
63 689,38 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324580 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZZP.260.1.12.2026 - Dostawa materiałów hydraulicznych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o., wg. zadań 1-6.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060972765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filaretów 44

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-609

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 466 51 00

1.5.8.) Numer faksu: 81 466 51 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodek@mosir.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_lublin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZZP.260.1.12.2026 - Dostawa materiałów hydraulicznych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o., wg. zadań 1-6.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06923373-4f0e-470d-860c-62c563f995dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324580

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066260/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa materiałów hydraulicznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261520

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.1.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 189073,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1 – Materiały hydrauliczne i urządzenia – podstawowe – dostawy sukcesywne
Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment stanowiący przedmiot zamówienia był:
a) fabrycznie nowy w I gatunku, wolny od wad i uszkodzeń, bez oznak przechowywania, nieregenerowany;
b) fabrycznie zapakowany i posiadał na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych etykiety w j. polskim, zawierające co najmniej: nazwę produktu i producenta, sposób użycia, przeznaczenie, informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa oraz sposobie przechowywania;
c) posiadał aktualne certyfikaty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski, świadectwa zgodności z polskimi normami, certyfikaty lub aprobaty techniczne oraz inne aktualne atesty wymagane przepisami szczególnymi.
Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.1 oraz Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42130000-9 - Krany, kurki, zawory i podobna armatura

4.5.5.) Wartość części: 79701,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2 – Materiały hydrauliczne i urządzenia – dostawa jednorazowa
Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment stanowiący przedmiot zamówienia był:
a) fabrycznie nowy w I gatunku, wolny od wad i uszkodzeń, bez oznak przechowywania, nieregenerowany;
b) fabrycznie zapakowany i posiadał na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych etykiety w j. polskim, zawierające co najmniej: nazwę produktu i producenta, sposób użycia, przeznaczenie, informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa oraz sposobie przechowywania;
c) posiadał aktualne certyfikaty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski, świadectwa zgodności z polskimi normami, certyfikaty lub aprobaty techniczne oraz inne aktualne atesty wymagane przepisami szczególnymi.
Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.2 oraz Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42130000-9 - Krany, kurki, zawory i podobna armatura

4.5.5.) Wartość części: 35701,37 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3 – Materiały basenowe– dostawa jednorazowa
Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment stanowiący przedmiot zamówienia był:
a) fabrycznie nowy w I gatunku, wolny od wad i uszkodzeń, bez oznak przechowywania, nieregenerowany;
b) fabrycznie zapakowany i posiadał na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych etykiety w j. polskim, zawierające co najmniej: nazwę produktu i producenta, sposób użycia, przeznaczenie, informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa oraz sposobie przechowywania;
c) posiadał aktualne certyfikaty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski, świadectwa zgodności z polskimi normami, certyfikaty lub aprobaty techniczne oraz inne aktualne atesty wymagane przepisami szczególnymi.
Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.3 oraz Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43324100-1 - Urządzenia do basenów kąpielowych

4.5.5.) Wartość części: 78001,68 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4– System klejony PVC – dostawa jednorazowa
Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment stanowiący przedmiot zamówienia był:
a) fabrycznie nowy w I gatunku, wolny od wad i uszkodzeń, bez oznak przechowywania, nieregenerowany;
b) fabrycznie zapakowany i posiadał na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych etykiety w j. polskim, zawierające co najmniej: nazwę produktu i producenta, sposób użycia, przeznaczenie, informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa oraz sposobie przechowywania;
c) posiadał aktualne certyfikaty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski, świadectwa zgodności z polskimi normami, certyfikaty lub aprobaty techniczne oraz inne aktualne atesty wymagane przepisami szczególnymi.
Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.4 oraz Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44165000-4 - Węże, rury pionowe i tuleje

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44163000-0 - Rury i osprzęt

4.5.5.) Wartość części: 22181,82 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 5– Węże techniczne – dostawa jednorazowa
Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment stanowiący przedmiot zamówienia był:
a) fabrycznie nowy w I gatunku, wolny od wad i uszkodzeń, bez oznak przechowywania, nieregenerowany;
b) fabrycznie zapakowany i posiadał na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych etykiety w j. polskim, zawierające co najmniej: nazwę produktu i producenta, sposób użycia, przeznaczenie, informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa oraz sposobie przechowywania;
c) posiadał aktualne certyfikaty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski, świadectwa zgodności z polskimi normami, certyfikaty lub aprobaty techniczne oraz inne aktualne atesty wymagane przepisami szczególnymi.
Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.5 oraz Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44163140-3 - Przewody rurowe parowe i wodne

4.5.5.) Wartość części: 2952,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 6– Automatyka Siemens– dostawa jednorazowa
Zamawiający wymaga, aby dostarczony asortyment stanowiący przedmiot zamówienia był:
a) fabrycznie nowy w I gatunku, wolny od wad i uszkodzeń, bez oznak przechowywania, nieregenerowany;
b) fabrycznie zapakowany i posiadał na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych etykiety w j. polskim, zawierające co najmniej: nazwę produktu i producenta, sposób użycia, przeznaczenie, informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa oraz sposobie przechowywania;
c) posiadał aktualne certyfikaty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski, świadectwa zgodności z polskimi normami, certyfikaty lub aprobaty techniczne oraz inne aktualne atesty wymagane przepisami szczególnymi.
Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.6 oraz Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42131144-7 - Zawory sterujące procesem

4.5.5.) Wartość części: 10332,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63689,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63689,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63689,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe „SEA” Paweł Bronikowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610006766 NIP 774-000-09-57

7.3.3) Ulica: ul. Norbertańska 3

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-402

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63689,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-27 do 2027-08-26

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w zakresie zad. nr 2 nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w zakresie zad. nr 3 nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w zakresie zad. nr 4 nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w zakresie zad. nr 4 nie złożono żadnej oferty.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w zakresie zad. nr 6 nie złożono żadnej oferty.

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy