Zakup sprzętu informatycznego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
GMINA MIEDŹNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324647
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324647/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 11:44
- Lokalizacja
- Miedźna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72bf638f-62fa-4602-8870-01db0d59efc0
- Identyfikator
- 6381642424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324647 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu informatycznego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEDŹNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258291
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 131
1.5.2.) Miejscowość: Miedźna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-227
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@miedzna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miedzna.logintrade.net/zapytania_email,231530,cf1f023eeb49de2380a5cbbb4aaa4b3f.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu informatycznego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72bf638f-62fa-4602-8870-01db0d59efc0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324647
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034618/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Zakup urządzeń i oprogramowania w ramach projektu Cyberbepieczny Samorząd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
17. Zamówienie finansowane jest z Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd o numerze FERC.02.02 – CS.01-001/23/20242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Dostawa infrastruktury sprzętowej macierz.Szczegółowy zakres niniejszego zamówienia został ujęty i opisany w OPZ – załącznik nr 4 do SWZ który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzory umów, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48627000-9 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych w czasie rzeczywistym
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
32422000-7 - Elementy składowe sieci
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 56437,15 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem kompleksowego systemu – system backupu.Szczegółowy zakres niniejszego zamówienia został ujęty i opisany w OPZ – załącznik nr 4 do SWZ który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzory umów, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48620000-0 - Systemy operacyjne
48627000-9 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych w czasie rzeczywistym
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
32422000-7 - Elementy składowe sieci
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 33023,98 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3: Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem kompleksowego systemu – UTM i system analizy.2. Szczegółowy zakres niniejszego zamówienia został ujęty i opisany w OPZ – załącznik nr 4 do SWZ który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzory umów, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48620000-0 - Systemy operacyjne
48627000-9 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych w czasie rzeczywistym
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
32422000-7 - Elementy składowe sieci
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 40839,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4: Dostawa infrastruktury serwerowej i sprzętowej wraz z oprogramowaniem.2. Szczegółowy zakres niniejszego zamówienia został ujęty i opisany w OPZ – załącznik nr 4 do SWZ który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzory umów, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48620000-0 - Systemy operacyjne
48627000-9 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych w czasie rzeczywistym
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
32422000-7 - Elementy składowe sieci
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 62514,32 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył kwotę 25 840,17 zł na wykonanie zamówienia w części nr 2. Jedyna oferta złożona w postępowaniu przewyższa te kwotę. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na ten moment.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył kwotę 40 836,00 zł na wykonanie zamówienia w części nr 3. Oferta niepodlegająca odrzuceniu przekracza ww. kwotę. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na ten moment.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99015,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99015,00 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył kwotę 91 179,00 zł na wykonanie zamówienia w części nr 4. Oferta niepodlegająca odrzuceniu przekracza ww. kwotę. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na ten moment.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166419,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166935,60 PLN
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |