„Sukcesywna dostawa prefabrykowanej stali zbrojeniowej wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp. z o.o.”

"DROGI POWIATOWE LIPNO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324663
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324663/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-06 11:47
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36b80b91-c6f1-4ba1-8f94-4cac758ecb9e
Identyfikator
4660438331
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

StalSztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324663 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa prefabrykowanej stali zbrojeniowej wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp. z o.o.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "DROGI POWIATOWE LIPNO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543344880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 287 2046

1.5.8.) Numer faksu: 5402873249

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dplipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lipnowski.powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-36b80b91-c6f1-4ba1-8f94-4cac758ecb9e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi bieżącego utrzymania dróg powiatowych, roboty interwencyjne, utrzymaniowe, utrzymanie zieleni przydrożnej, bieżące utrzymanie budynków będących własnością Powiatu Lipnowskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sukcesywna dostawa prefabrykowanej stali zbrojeniowej wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby DP Lipno Sp. z o.o.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36b80b91-c6f1-4ba1-8f94-4cac758ecb9e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324663

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.252.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa zbrojenia prefabrykowanego wykonanego ze stali zbrojeniowej (gatunek stali A-IIIN B500SP) do zbrojenia konstrukcji betonowych na potrzeby realizacji robót
budowlanych prowadzonych przez Zamawiającego. Własności mechaniczne i technologiczne dla stali zbrojeniowej powinny odpowiadać wymaganiom podanym w PN-H-93220:2018-02 lub równoważnym.
Zamawiający przekaże harmonogram dostaw z wskazaniem terminu oraz miejsca dostawy
wraz z dokumentacją projektową dla konkretnych robót budowlanych , a Dostawca dostarczy zbrojenie zgodnie
z dokumentacją projektową przekazaną przez Zamawiającego oraz w terminie zagwarantowanym w ofercie.
Stal zbrojeniowa powinna być przewożona odpowiednimi, przystosowanymi do tego celu, środkami transportu,
w sposób gwarantujący uniknięcia trwałych odkształceń stali oraz zgodnie z przepisami BHP i ruchu drogowego.
Rozładunek dostaw na placu budowy po stronie Wykonawcy. Miejsce dostaw: 87-600 Lipno ul. Mickiewicza 60
Przewidywana ilość stali dla zamówienia-39300 kg
Zamawiający zastrzega sobie prawo realizowania zamówień na towar w ilościach uzależnionych od swoich
rzeczywistych potrzeb, przy czym ilość, która zostanie zrealizowana obejmuje nie mniej, niż 90 % wartości przedmiotu zamówienia.
Zakres ilościowy i Wymagania ogólne zawiera – tabela-Szczegółowy opis zamówienia.

1 Stal zbrojeniowa fi 6 mm A-IIIN B500SPkg 650,00
2 Stal zbrojeniowa fi 8 mm A-IIIN B500SP kg 4500,00
3 Stal zbrojeniowa fi 10 mm A-IIIN B500SP kg 120,00
4 Stal zbrojeniowa fi 12 mm A-IIIN B500SP kg 33500,00
5 Stal zbrojeniowa fi 16 mm A-IIIN B500SP kg 270,00
6 Stal zbrojeniowa fi 20 mm A-IIIN B500SP kg 260,00

4.5.3.) Główny kod CPV: 14622000-7 - Stal

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44330000-2 - Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1)nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy