Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej Nr 130912W w miejscowości Stodzew”.

Gmina Parysów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324685
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 11:52
Lokalizacja
Parysów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96b51628-c441-4b4a-a12d-87484646d818
Identyfikator
8262064241
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH 'REGIONALNE DROGI PODLASKIE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiedlce, PL · lot 0
374 722,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324685 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej Nr 130912W w miejscowości Stodzew”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parysów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 28

1.5.2.) Miejscowość: Parysów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-441

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 256855319

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@parysow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parysow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://parysow.ezamawiajacy.pl/pn/parysow/demand/291948/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej Nr 130912W w miejscowości Stodzew”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96b51628-c441-4b4a-a12d-87484646d818

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027769/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Nr 130912W we wsi Stodzew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255497

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej Nr 130912W w miejscowości Stodzew”.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Nawierzchnia
 Mechaniczne czyszczenie istniejącej nawierzchni ulepszonej – bitumicznej – 4035,52 m2,
 Frezowanie nawierzchni gr. 6 cm – 59,52 m2,
 Skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – 3976,00 m2,
 Wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym wg PN-EN, KR-2, wbudowanym mechanicznie – 298,2 Mg,
 Skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – 4035,52 m2,
 Warstwa ścieralna nawierzchni wykonana z betonu asfaltowego wg PN-EN, KR-3, grubość warstwy po zagęszczeniu 6 cm – 59,52 m2,
 Warstwa ścieralna nawierzchni wykonana z betonu asfaltowego wg PN-EN, KR-2, grubość warstwy po zagęszczeniu 3 cm – 3976,00 m2,
2) Pobocza
 Mechaniczne ścinanie poboczy o grubości 10 cm (Krotność 0,5 – 5 cm) z załadunkiem i wywiezieniem urobku na odkład – 1297,88 m2,
 Pobocza z kruszyw łamanych przy grubości warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 1297,88 m2,
3) Zjazdy z kostki (istniejące do regulacji)
 Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o wysokości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej, sposób rozbiórki ręczny – 221,9 m2,
 Podbudowy z kruszywa łamanego pod kostkę, grubość warstwy po zagęszczeniu 8 cm – 221,9 m2,
 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm (kostka z odzysku), szarej, układanej na podsypce cementowo-piaskowej – 221,9 m2,
 Rozebranie krawężników betonowych o wymiarach 15x30 na podsypce cementowo-piaskowej – 88,50 m,
 Krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x30 (krawężniki z odzysku). Ława betonowa, podsypka cementowo-piaskowa – 88,50 m,
 Rozebranie obrzeży trawnikowych o wymiarach 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej – 21,10 m,
 Obrzeża betonowe o wymiarach 30x8 cm (obrzeża z odzysku) na podsypce cementowo-piaskowej – 21,10 m,
4) Zjazdy bitumiczne (Korekta wysokościowa)
 Warstwa ścieralna nawierzchni wykonana z betonu asfaltowego wg PN-EN, KR-2, grubość warstwy po zagęszczeniu 6 cm – 204,3 m2.

3. Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 374722,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472254,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 374722,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH REGIONALNE DROGI PODLASKIE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 8210006680

7.3.3) Ulica: Brzeska 128

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-102

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Częściowo: nawierzchnie, pobocza, zjazdy z kostki (istniejące do regulacji), zjazdy bitumiczne (korekta wysokościowa). Zakres robót powierzony firmie – Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w restrukturyzacji ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 374722,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane