Remont sali wykładowej K2 oraz remont sali wykładowej K5 w budynku K Politechniki Rzeszowskiej

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324722
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 11:59
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a5d5749-3b51-46ee-8c26-193abfba3b86
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM SARNAHyżne, PL · lot 0
335 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324722 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali wykładowej K2 oraz remont sali wykładowej K5 w budynku K Politechniki Rzeszowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-029

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 8653888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ochal@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Uczelnia Wyższa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali wykładowej K2 oraz remont sali wykładowej K5 w budynku K Politechniki Rzeszowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a5d5749-3b51-46ee-8c26-193abfba3b86

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061825/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont sali wykładowej "K2" w budynku "K"

1.1.17 Remont sali wykładowej K5 w budynku "K"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/85/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 277847,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont sal wykładowych wraz z wykonaniem nowej instalacji elektrycznej, w budynku "K", przy al. Powstańców Warszawy 6 w Rzeszowie. Roboty należy wykonać zgodnie z opisem i przedmiarami robót.
Zakres prac obejmuje wykonanie m.in.:
Roboty branży budowalnej:
- Demontaż starego parkietu, ułożenie nowej wykładziny PCV
- Likwidacja umywalki
- Wymiana drzwi wejściowych do sal - 3szt
- Wyrównanie ścian, szpachlowanie oraz pomalowanie farbami ceramicznymi. (3kolory), lamperia zabezpieczona lakierem poliuretanowym
- Montaż odbojnic z tworzywa sztucznego na ścianach oraz wieszaków
- Wymiana parapetów na aglomarmurowe gr. 3m
- Montaż rolet elektrycznych, wewnętrznych, zaciemniających.
Roboty branży elektrycznej:
- Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
- Wymiany rozdzielnic oddziałowych na korytarzach wraz z wyposażeniem- 2kpl
- Wykonanie instalacji elektrycznej gniazd 230V, oświetlenia ogólnego oraz ewakuacyjnego
- Wykonanie instalacji teletechnicznych: LAN oraz audio-video
- Zakucie instalacji podtynkowo,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429197,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa ADAMEK Adam Sarna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8132925012

7.3.3) Ulica: Hyżne

7.3.4) Miejscowość: Hyżne

7.3.5) Kod pocztowy: 36-024

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane